♫ Skravletråd februar ♫

Aha - blir det litt lettere husmorporno? ;) Som mannen sa før jeg og ei venninne dro på den første filmen - pass på å ikke skli av setene! :hilarious:

Det blir det. Jeg fikk beskjed om å holde stemningen til jeg var hjemme igjen[emoji23] tror det er en som håper på noe ikveld[emoji12]
 
Det er tirsdag og jeg er helt alene hjemme :D Mamma har sett etter lillebror siden han fortsatt ikke er helt i form, og tenkte at jeg skulle få sove en hel natt. Så når de skulle ha med han hjem i dag, ville frøkna også så da sover hun også hos mamma i natt.

Så deilig! Nyt det :)
 
Tja helt grei. Jobbet. Nå er gutta kjørt på hytten til besteforeldrene. Mannen snart hjemme igjen tenker jeg . Frøkna og jeg leker

Dere er hjemme fra hytten? Hvor har de hytte da?
 
Det blir det. Jeg fikk beskjed om å holde stemningen til jeg var hjemme igjen[emoji23] tror det er en som håper på noe ikveld[emoji12]

Men så herlig da, med en slik oppmuntring og noe godt som venter hjemme! Kos deg masse i kveld, både på kino og på hjemmebane! ;)
 
Er det forresten noen av dere som skal delta på nettmøtet i kveld om ernæring som det ble reklamert for her tidligere?
 
Vi var aldri på hytten,pga sykdom. OJ er nå frisk igjen og reiser opp med broren. Mannen kjørte de opp. Kvamskogen det og;)

Så bra dere kom dere forholdsvis raskt og får reist på hytta allikevel. Er det vinterferie hos dere i uka her?
 
Back
Topp