☆ Skravletråd Mai ☆

Ja, altså. Mye er bedre. Men så blir det litt bånn i bøtta når det kommer og blir noen timer allikevel. Men sånn for å ta det positive så beveger ikke bakken seg lengre, rommet flyter ikke, jeg ser ikke lyn og flekker og jeg klarer å ha øynene helt oppe. Så veldig mye er bedret :) Nå tenkte vi å dra hjem å ta en øl :D
Nyt ølen ! [emoji8]
 
Ja, altså. Mye er bedre. Men så blir det litt bånn i bøtta når det kommer og blir noen timer allikevel. Men sånn for å ta det positive så beveger ikke bakken seg lengre, rommet flyter ikke, jeg ser ikke lyn og flekker og jeg klarer å ha øynene helt oppe. Så veldig mye er bedret :) Nå tenkte vi å dra hjem å ta en øl :D
Godt at du tross alt er bedre!
 
Unga kom hjem. Må hive de i dusjen. Lage fletter. Så det blir krøllete i morgen [emoji1]
 
Jeg bestilte time for å prate litt om veien videre. Hu var mer opptatt av hva fortelle til nav. Fordi hu hadde fått en lapp fra de.

Så når jeg da prøvde ta opp ting jeg lurte på, hadde hu ikke tid til det. Måtte fint bestille ny time for det liksom... Kun nav greiene var det visst hu ville snakke om..

Så følte jeg fikk lite hjelp og jeg ville bare at hu skulle ta mer prøver og ymse for kroppen min er totalt vrak. Innvendig da. Menmen.

Får vel bestille ny time gitt. For å ta opp problemet meg liksom.
Greit nok at hun må svare nav, men trengte hun en time med deg til det burde hun innkalt deg til en, ikke bruke en du hadde andre tanker for.
 
I dag er det rett og slett for mye for hodet mitt...

Bekymret for hunden som har problemer med trapper, mannen antyder artrose og vi tenker hver for oss i retning av at der kanskje snart ikke er verd å utsette henne for mer.
Det er litt grenser for hva hun skal måtte tåle, 14 år gammel.

Så er mellomste altså forstoppet og igang med kur og etter en telefon avklart at legen er enig i at det ble feil med dosering etter movicol når hun hadde fått movicol junior så vi må gi dobbelt så mange poser. Sånn det står i pakningsvedlegget. Avklart på telefon mens jeg var på handletur med mamma. Og ikke gikk på apoteket og hentet ut 2-3 pakker med medisin til hunden slik planen var. Til over 450 kr pakken. Vi har til ca ut mai i hus allerde.

I mellomtiden renner nesa på yngste konstant. Det begynte den med i går. Dvs når spredningen av bjørk satte igang her vi bor.

Og hunden som ikke får gå trapp alene vil ned når hun er oppe og opp når hun er nede og syter høylytt når hun ikke får det som hun vil.

Og når mannen kom hjem fra jobb og middagen kom på bordet lanserte guttungen "hodepine nivå 6" som vel er den sterkeste migrene han har satt tall på (skal liksom være en skala fra 1-10 men oftest ligger han opp mot 3, dog mener han 2 er "trenger paracet" så han fikk medisin, klarte ikke spise, la seg på senga og har lagt der til han sovnet.

Er lov og være sliten da[emoji177]
God bedring til alle, og håper det er vanlig forkjølelse på vesla og ikke allergi.
 
Tenkte jeg skulle fått beina barbert i dag gitt. Fått på ett skjørt gjerne. Meldt så varmt og fint atte.

Først legen i dag kl 10. Så bort til søstra mi og hjelpe hu med resten av maten vi skal lage. Blir nok så bra atte :)

Skjørt er best med barberte legger ja[emoji23]
 
Back
Topp