Åå sender deg en klemTR kom i dag, mens eg holdt på å ta en ny type graviditets testNå skal eg liksom på jobb i 8 timer, å være super glad og hyggelig mot alle kundene! Har bare lyst å ligge meg ned å grine resten av helgen
![]()

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Åå sender deg en klemTR kom i dag, mens eg holdt på å ta en ny type graviditets testNå skal eg liksom på jobb i 8 timer, å være super glad og hyggelig mot alle kundene! Har bare lyst å ligge meg ned å grine resten av helgen
![]()

Det var jo planen, tenker det er litt lurt å følge denJa, det holdt jeg på å glemme, det skal jeg jo8dpo flere symptomer, men tørr ikke teste hehe
Ååå kjenner til den! Tar du tempen?Nei nei neiTR kom i dag, mens eg holdt på å ta en ny type graviditets testNå skal eg liksom på jobb i 8 timer, å være super glad og hyggelig mot alle kundene! Har bare lyst å ligge meg ned å grine resten av helgen
![]()
Det har jeg opplevd flere ganger, hvor typisk er det ikke at hu kommer akkurat når man tenker begynner å teste..
Da passer det ikke å jobbe nei, all medfølelse til deg og en varm klem 
Mente du at hu kom i går?TR på men i går..

Ja, hadde vært litt frekt å avvike fra denDet var jo planen, tenker det er litt lurt å følge denÅåå kjenner til den! Tar du tempen?
Ja temperJa det kan vi ikke ha noe av! Oooo liker den retningenJa, hadde vært litt frekt å avvike fra denJa temper



Ja håpet at tempen skulle stige mer etter dippen. Men når det skjedde, så tenkte jeg plutselig at den kanskje stiger før mensen kommer. Ikke lett å bli fornøydJa det kan vi ikke ha noe av! Oooo liker den retningen![]()


Nei nåå skal vi være positive herJa håpet at tempen skulle stige mer etter dippen. Men når det skjedde, så tenkte jeg plutselig at den kanskje stiger før mensen kommer. Ikke lett å bli fornøyd![]()
Heia heia!!jaaaa!!!
Hurra!!! Gratulerer!!! 
Oh kjære gratulerer så mye!!!! Jeg ble så glad på din vegne
jaaaa!!!Hurra!!! Gratulerer!!!
![]()
Hjertelig takk dere er godeOh kjære gratulerer så mye!!!! Jeg ble så glad på din vegne![]()
Håper dere kommer med i Mai! Hvordan ligger dere an i løypa nå?
Henger i 37+38 og har EL om 3 dager ish. Sex, eat, sleep, repeatHjertelig takk dere er gode![]()
Håper dere kommer med i Mai! Hvordan ligger dere an i løypa nå?
Ååå denne ser jo så lovende uuut, men likte ikke spottingenBiiiittelite temphopp idag, men jeg har begynt å spotte såvidt. Tenker TR kommer for fullt i morgen... Neste pp frykter jeg utgår, da mannen er vekkreist på jobb i de kritiske dagene. Jeg har jo uregelmessig syklus så aldri godt å vite når den kommer, men jeg håper jeg klarer eggløsning på dag 15 ca, da kan det gå!
Vis vedlegget 468057
Søren altså, hadde sånn håpet
Hååååper på at den neste runden blir fulltreffer da 
Høres kjent utHenger i 37+38 og har EL om 3 dager ish. Sex, eat, sleep, repeat
Hvordan føler du deg?![]()
Men enn at du allerede er nær EL, det var gøy å høre! Da blir det jo forhåpentligvis MayBe Baby 

Jeg er på cd14 og ingen el enda. Denne pp har valgt å ikke bruke letrozol fordi jeg har ikke blitt gravid siste 6 pp med letrozol. Har hatt første samtale med infertilitets klinik for en uke siden og vi skal starte med ivf stimulering på begynnelsen av oktober om vi ikke blir gravide denne pp eller i september!! Jeg er veldig lettet nå, skjer det så skjer det, skjer det ikke så vet jeg at det nærmer seg og gleder meg til oktober!!Hjertelig takk dere er gode![]()
Håper dere kommer med i Mai! Hvordan ligger dere an i løypa nå?
Det er jo veldig behagelig og endelig snart få hjelp da hvis det ikke fungerer de neste to månedeneJeg er på cd14 og ingen el enda. Denne pp har valgt å ikke bruke letrozol fordi jeg har ikke blitt gravid siste 6 pp med letrozol. Har hatt første samtale med infertilitets klinik for en uke siden og vi skal starte med ivf stimulering på begynnelsen av oktober om vi ikke blir gravide denne pp eller i september!! Jeg er veldig lettet nå, skjer det så skjer det, skjer det ikke så vet jeg at det nærmer seg og gleder meg til oktober!!![]()

Veldig behagelig jaDet er jo veldig behagelig og endelig snart få hjelp da hvis det ikke fungerer de neste to månedene![]()