Sprudledamo
Betatt av forumet
Åååå min dag i morgenHelt merkelig vakkert å se det lille hjerte slåhan sa det slo sakte nå, men kom til å ta seg opp da det nettopp var begynt
nå får man glede seg til neste, i slutten av januar
![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Åååå min dag i morgenHelt merkelig vakkert å se det lille hjerte slåhan sa det slo sakte nå, men kom til å ta seg opp da det nettopp var begynt
nå får man glede seg til neste, i slutten av januar
![]()
Sa han ka hjertelyden låg på??Helt merkelig vakkert å se det lille hjerte slåhan sa det slo sakte nå, men kom til å ta seg opp da det nettopp var begynt
nå får man glede seg til neste, i slutten av januar
![]()
Nei, men han sa det ville ta seg opp og slå dobbelt enn det det gjorde nåSa han ka hjertelyden låg på??
For meg så hjelper det å tenke at uansett hva jeg gjør så kan jeg ikke hindre en eventuell spontanabort og dersom det skjer så er det antageligvis fordi det er skikkelig store avvik på fosteret.Hei,
Var på ultralyd i går 6+0. Jordmor sa at alt så fint ut, og at det hadde festet seg fint og det var riktig størrelse. Hun fant ikke hjerterytme med en gang, og da vi skulle avslutte så sa hun at hun så et svakt bankende hjerte.
Jordmor mente på at vi ikke burde beskymre oss, og sa at vi burde ta en feiring for at vi var blitt gravide.
Så nervevrak som jeg allerede er kjente jeg meg med en gang beskymret da hun ikke så hjerterytme med en gang, og katastrofetenker at dette ikke går veien..
Dette er min første gang jeg er gravid, har aldri mistet før så forstår ikke hvorfor jeg er så redd.
Har noen noe tips til å senke skuldrene og endelig gjerne slippe jubelen løs på at vi faktisk har blitt gravide?
Hvordan har det gått med deg i dag?Åååå min dag i morgen![]()
håper tiden frem mot det går fort!Jeg har også bestilt TUL til fredag om 2 ukerhåper tiden frem mot det går fort!
Fått fødeplass på Rikshospitalet. Der tilbyr de ikke tidlig ultralyd hvis man ikke er over 33 på termin.Så blir en ny privat på 12+3 da... når jeg egentlig fikk på Ahus da jeg fikk fødeplass der først. Fikk ikke beholde den mår jeg har ny fødeplass annet sted.

Har ikke tenkt på det Bare te kte jeg måtte ta privat igjen. Men kan jo så klart høre med legen.Så dumt... hva med å be legen henvise til en gynekolog i området og ta de ordinære ultralyden der? Det gjorde jeg forrige gang og skal det samme denne gangen![]()
Skal også i neste uke, er nok for tidlig til å se så mye, men må bare før vi reiser bort to uker på juleferieJeg skal ta privat Tidlig Ul i neste uke. ( vet det er kjempe tidlig, men vil bare se et hjerte som forhåpentligvis banker før jul) Første uken etter nyåret skal jeg til jordmor og hun skulle søke meg på TUL![]()

Det gjør noe dette med og ha noe å glede seg tilSkal også i neste uke, er nok for tidlig til å se så mye, men må bare før vi reiser bort to uker på juleferie![]()
Har ikke tenkt på det Bare te kte jeg måtte ta privat igjen. Men kan jo så klart høre med legen.
Er 4+6 i dag, skal på tirsdagDet gjør noe dette med og ha noe å glede seg tilhvor langt er du på vei når du skal?
![]()