Lillafrosk
Firebarnsmamma♡
Tilgangsansvarlig
Assistert-jentene
Sensommerlykke 2017
Oktoberbarna 2021♡
Julilykke 2023
Marsfiolene 2026 ♡
Jeg hadde definivt sagt det, men jeg har ganske få jeg definerer som "venninner" , så kommer jo an på hvor nære dere er kanskje?
Skjønner jubelbrølet, går å håper på en venninne selv (som jeg vet prøver)hun fikk vel vite at jeg var gravid i uke 5 og har heldigvis tatt det bra. Synes det er vanskelig å skulle fortelle til de jeg vet har prøvd en stund.
Enig i den - men jeg heller har ikke den største vennekretsen da
Har ei venninne jeg ser gjerne ukentlig, og to venninner jeg er glad i, men møter type 1-3 ganger i året.
hun fikk vel vite at jeg var gravid i uke 5 og har heldigvis tatt det bra. Synes det er vanskelig å skulle fortelle til de jeg vet har prøvd en stund.

Desidert verste termingruppa jeg noensinne har vært med i. Konkurranse om å fortelle andre hva som er og ikke er anbefalt og beskyldninger om å være en dårlig mor som ikke elsker ungen din om du ikke tar influensavaksine. Neitakk!




