God morgen... strålende sol og varmt i Fredrikstad.
Planen for dagen er å rydde i grovkjeller og på treningsrommet... sa jeg at jeg var i redebyggermodus?![]()
Godt med redemodus. Får gjort så mye
Fant du gulvet til slutt??
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
God morgen... strålende sol og varmt i Fredrikstad.
Planen for dagen er å rydde i grovkjeller og på treningsrommet... sa jeg at jeg var i redebyggermodus?![]()
Samme herGod morgen. Innom ifra nettleser idag. Har blitt nektet tilgang til de fleste trådene jeg vil innpå, i fra appen.
Grådig irriterende. Er liksom mer kav å bruke nettleser føler jegSamme her
Ja syns det er så knotete hele nettleserenGrådig irriterende. Er liksom mer kav å bruke nettleser føler jeg![]()
Hurra. Så braHjemme fra OUL... alt var bra og lille gull var veldig aktiv...![]()
Hjemme fra OUL... alt var bra og lille gull var veldig aktiv...![]()
Herreminhatt. Tror aldri vi har vært så nærme vektgrensa på Norwegian før. Driver å pakker og veier kofferter nå og jeg må ha litt plass i ryggsekken min i tilfelle jeg får beskjed om å pakke om
Fikk tilbake massevis av babyklær fra bruttern. Og jeg har en 10-åring idag som har fått noen gaver hun helst vil ha med hjem.
Gratulerer med tiåringen!
Et alternativ er jo å sende seg selv en Norgespakke med posten![]()
Gratulerer med overstått 10 åringHerreminhatt. Tror aldri vi har vært så nærme vektgrensa på Norwegian før. Driver å pakker og veier kofferter nå og jeg må ha litt plass i ryggsekken min i tilfelle jeg får beskjed om å pakke om
Fikk tilbake massevis av babyklær fra bruttern. Og jeg har en 10-åring idag som har fått noen gaver hun helst vil ha med hjem.
Gratulerer med overstått 10 åringIdag turen går hjemover?
Kommet hjem nå, reiste vel igår. Blir helt tullerusk av så lange reiser og tidsforskjell Helt supert å være hjemme!
Jeg og gubben sov vel til halv 5, lå i senga til ungene våknet, yngste våknet 5.15 og eldste sov helt til 6. Blir vel andre boller neste år med en liten baby i hus.
![]()
3 for 2 på cubus [emoji4] må virkelig passe på å ikke ta helt av og tenke praktisk![]()