Skravletråd desember

:)
Mye å gjøre i romjula?
Skal jobbe litt, men heldigvis langhelg torsdag-søndag både julehelga og nyttårshelga (enn så lenge). Ellers er det familiebesøk og slikt. Men jeg er ledig for kafebesøk altså om du kommer hitover :D
 
Min også, eller det spørs hvor jeg hadde lett. Hadde det vært på en interessant plass hadde han nok ville hjulpet til :p
Det er flott når de kan bidra litt :P :P :P
 
Dette tror jeg er det tidligste jeg noen gang hr vært hjemme fra julebord, selv om min jobb tross alt har edruelige julebord midt i uka hvor vi er hjemme på rett side av midtnatt.

Nå har jeg nemlig kjørt en kollega hjem, sånn liten halvtimes omvei, og likevel var jeg faktsik hjemme "nærmere 8 enn 12", da klokka var to på ti.

Manne spurte nemlig når jeg, gikk, snakker vi nærmere 8 eller 12? Jeg svarte "rett side av midtnatt, men trolig nærmere 12", da jeg oftest er hjemme sånn 23-2330 liksom. Men nå var vi på en julekonsert som var ferdig sånn ca klokka ni.
 
Back
Topp