Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hvilken neseepisode?!God morgenHyggelig å se deg igjen
Alt bra (bortsett fra nese-episoden)?
Litt tiltak å komme igang, derfor lager jeg mye, to pakker kjøttdeig og stor deig, når jeg først gjør det. Det er jo enkelt å lage mange når man først er igang. Genialt å legge i matboksen på turdag, som kjapt mellommåltid og elles kos.Det er såå godt og så lettvint![]()
Å ja, skjønner at søvn prioriteresFordi når småen har sovna for kvelden, har jeg så mye anna jeg må gjøre. Å så stuper jeg i seng![]()
Var ikke så mye artig på tv i går kveld. Kanskje i dag? Hehe..
Forresten, pappaen har permisjon nå. Så er hans tur til å ta i et tak nå. Da kan jeg senke skuldrene litt![]()
Da kommer hun nok til å kose seg masseJa det gjør nok det![]()
Men de skal på stranda og det hadde ikke jeg orket nå så passer fint da![]()
Så koselig med nye naboerVi fikk nye naboer i går, leieboere i nabohuset. Vi håpet det skulle komme noen med barn. På morran i dag vælva det ut to voksne og fire små!!!! Med en liten tre roms skjønner jeg godt at de måtte komme seg ut![]()
Da kommer hun nok til å kose seg masse![]()
Uff da, vondt å kløNei :/ hun klødde og var sår i nattmen nå smiler henne og går rundt og rundt bordet
![]()
får se det an i helgen. Ut må vi, for det er så fint vær
selv om jeg ikke har så godt av det
![]()
Er sikkert deilig og kjølende for henneHun klør så passer på å smøre aloe vera![]()
Høres veldig lettvint og greit utKaka avkjøler seg, muffinsene er i ovnen. Det ble litt mindre gele i skåla enn jeg hadde tenkt, men sånn ble der og blandingen av farger var ifølge guttungen kul så da så.
Digger å ha selskap på skolen, for da trenger vi bare komme bort litt før, ordne bord og dekke på, gjøre klart til å varme pizzaboller i Micro etc. Trenger ikke tenke på å rydde bort gavene fra forrige selskap, oppvasken etter baking som ikke er helt ferdig, og alle delene til garderobeskapet som min mann og min far er på vei til å hente nå. Vi bare har selskap 14-16, så vi leverer lillesøster ca 1330 hos min bror/svigerinne og drar på skolen, låser opp og lager til, har selskap, sender ungene hjem, koster gulvet og setter bordene på plass (og vasker av vaniljesaus og gele fra dem) og drar hjem. Henter lillesøster på veien, og det hele er over
Deilig det daJaaa! Måtte bare opp to ganger inatt da![]()
Haha...ja det skulle jo bare mangleTakk, jeg vet
Han inviterte besøk og drakk ølså da koste jeg meg med kjeks
![]()
Kos deg på shopping søtaDet gjør hun nokså får meg og lillebror ta en liten tur på senteret så jeg kan få bytta noen gaver og en henta en pakke på posten
så blir det helt sikkert til at jeg kjøper noe som jeg kan spise til middag da jeg ikke gidder å lage noe til bare meg i dag
![]()
Så braJeg har aldri betalt på nytt ihvertfall![]()
Ja :/ pga ME-syken, men når det er fint vær er jeg ute med lille N og i helgene alle sammen så mye vi kanUff da, vondt å kløhåper du har noe å smøre på!
Hvorfor har du ikke godt av å være ute?![]()
JaEr sikkert deilig og kjølende for henne![]()
God formiddag jenter.
Her har jeg akkurat spist frokost.
Skal i dusjen nå, så handle det jeg glemte på torsdag før jeg pakker og drar til mamma
Sitter og lurer på om det er noe jeg trenger på Norwegian outlet når jeg første er i Vestby
Hvordan ser dagen deres ut?
Haha...ja det skulle jo bare mangle![]()