Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hehe, ja, for da er den miiinVel, han får mate den nå mens den er i magen.
Får ikke lov til å gi den noe på en god stund etter den kommer ut..
Ja jeg har fri de neste 3 dageneSå da kan jeg gire ned å slappe av på sofaen.
*spark*Jeg skulle trent , kan noen sparke meg i gang.
Gru-gleder meg til jobb i morgen.
Sover så dårlig på nettene at det skal bli vanskelig å stå ordentlig opp kl 6 uten å legge seg igjen, men samtidig kommer det til å være deilig å komme ut blant folk også.
Blir en kort dag, da siden jeg skal på foreldremøte i barnehagen etterpå.
Blir spennende å høre hvordan det går med frøkna.
Vi vet jo at hun ligger etter i språket, men tror hun ligger godt an ellers
rolig akkurat nåHøres bra ut
Hvordan er det med festløven i magen da?
Vi har sesong 1-5 av TBBT på DVDkan ikke leve uten..
Men må innrømme at Bazinga episoden (ballbingen) og juleepisoden når Sheldon klemmer Penny er favorittene![]()
Ok. Mannen ville være med på infodagen for fødsel - det sa han helt klart ifra om og la inn i kalenderen på jobbSynes det var veldig godt at mannen var med på sykehuset da, så fikk han litt mer info rundt dette med fødsel. Hva hans rolle er, og hva han kan forvente seg.
Skal være et svangerskaps treff på helsestasjonen på mandagen som kommer, der får ikke partner være med.. Så går vel litt mer inn på amming o.l. da tipper jeg![]()
Spesiell, og fantastiskHehe, ja, for da er den miiin
Tror det begynner å gå opp litt for ham at vi skal på oul til torsdag, selv om han ikke sier noe om det. Har vel ikke helt gått opp for meg enda heller. Tror den dagen kan bli veldig spesiell♡
Ok. Mannen ville være med på infodagen for fødsel - det sa han helt klart ifra om og la inn i kalenderen på jobbtenker jo selv også at det med amming er viktigere for meg enn ham
![]()
Det er kl 14:45.Blir spennendenår er møtet da?
Hehehe.. nei.. altså amming er jo ikke så farlig egentlig.. går bare fra å være babyfabikk til melkefabrikkEr vel ikke alt de har behov for å vite tenker jeg![]()
Første gangen jeg så den lå jeg å rullet i sofaen mens jeg holdt på dø av latter.....Ballbingen er utrolig morsom ja! Så den på tv i reprise her for en dag eller to siden![]()
Krype meg opp mot 100o hadde vært kjekt, men får se om jeg greier det. Får se hvordan det ligger ann ved neste oppdatering. Skal se big bang theory. De starter den nyeste sesongen fra 1 episode til 6 episode fra kl 20.30 på tv norge.
rolig akkurat nåmen det kommer vel snart
![]()
bare vent.. Når du minst aner det POW!! det kommer det! midt i blæraNår du legger deg og skal sove kanskje?
Jeg tror jeg kjenner hvor min ligger nå, men h*n vil visst ikke sparke meg![]()
Det er den som nettopp er ferdig ja... men mannen har sett lite av det så passet perfekt for han. Jeg har sett alt. Sesongpremieren er siste episode de sender neste tirsdag om jeg forstod det rettTrodde mannen også, men det var sesong 8, den har vi sett før???
Spesiell, og fantastisk
Skal dere vite kjønn om man kan se det, og har du en følelse på hva det kan finne på å gjemme seg der inne?
Den reagerer ikke på hariboen da?Når du legger deg og skal sove kanskje?
Jeg tror jeg kjenner hvor min ligger nå, men h*n vil visst ikke sparke meg![]()