Skravletråd :)

Stille her i kveld.
Hvor er alle sammen?

Januar har vel vore generelt stille. Virkar som mange trenger ein pause etter ein intensiv haust med skravling :P
 
termin e 29.april :')
går egentlig til proff massasje.. er det eneste som hjelper men siden jeg går borte på skole og derfor mætte fikse ny lege får jeg ikke rabatt og 500+ synes jeg er dyyrt for halvtime 3kvarter :o

jeg har alltid hatt lyst til å starte på det men har liksom aldri hatt tid :(
hu går i oppdal :)

Ja, det er dyrt :(
Men den nye legen bør jo ha journalen din så du får en ny henvisning?

Tar litt tid ja spesielt med tanke på graderinger osv, så man må jo jobbe litt for det og:) men det er veeeldig gøy. Jeg hadde 10 års pause hvor jeg studerte osv. Så begynte jeg igjen i 2013 :)
 
God morgen alle sammen. Planer for dagen?:)

God morgen :)
I dag skal jeg gjøre ferdig plan for treninger fremover tenkte jeg, også er det trening kl 18 i kveld. Håper på å kunne delta litt selv og... :)
Du da?
 
God morgen :)
I dag skal jeg gjøre ferdig plan for treninger fremover tenkte jeg, også er det trening kl 18 i kveld. Håper på å kunne delta litt selv og... :)
Du da?
Jeg er på jobb. Dødstrøtt :(
Sto opp 13 minutt før jeg mãttr dra hjemme ifra i dag. Kom meg ikke ut av sengen :(

Skal heldigvis bare være her til kl 13. Da skal jeg hjem å kvile :)
 
Back
Topp