IVF.mor.ønsker.en.til.89
Glad i forumet
Nå er eg lei av vondt i hode:/
Sent from my iPhone using BV Forum
Sent from my iPhone using BV Forum
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Heilt fantastisk var det jaÅåå, så koselig!<3 Det var en! Må ha vært fantastisk å se den lille. Nå gleder jeg meg til det er min tur på torsdag!
Trur det kommer an på altsåJeg må bare blande meg litt inn å spørre. Hihihåper det går fint.
Dere skriver dere har blitt henvist av lege til tidlig ultralyd? Er dette lett å få eller tar dere det privat?
Taster fra BV Forum - appen
E ikke så mange dagene hos meg heller men vet legen går etter mens termin men eg vett eggløsning var 14.mai heheJeg vet sannelig ikke! Ul termin sier 7+6 her idag, mens termin sier 7+5, så skiller jo bare en dag. Men har lurt på det samme selv!
Isj, det hørtes ut som en ugrei kombinasjon! Håper du føler deg bedre etter hvert!Nå ble eg like greit sykemeldt en liten uke så eg kan få prøve å komme meg litt. Hoster så mye pluss veldig kvalm= ikke bra:/
Sent from my iPhone using BV Forum
Håper eg og, legen ville ikke gi meg noe for hosten fordi eg er gravid. Ikke en gang hals drops kunne han anbefale:/Isj, det hørtes ut som en ugrei kombinasjon! Håper du føler deg bedre etter hvert!