Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
God morgen[:)]
Jeg skal prøve å få legge inn UL bidlet av prinsessa mi senere idag, har et når hun tutter på tommelen, jeg ble helt smelte[:)]
Det er vår første unge, og vi gleder oss sånn, men når jeg ser på bildene deres av magene, så er dere så mye større enn meg..... Kan nesten kje vente lenger på strutte magen[:D] Vil at alle skal se at jeg er gravid og lykkelig [:D]
Vi førstegangsfødende er litt treige når det gjelder den magen. Men min vokser fra dag til dag nå.. Kjenner det godt av og til. Det siste døgnet har turbogutten også vært veldig aktiv, og det er morro. Merker at samboeren min er utålmodig på å også få kjenne. Blir nesten litt frustret på hans vegne [:-].
Noen som vet sånn ca hvilken uke barnefaren også kan merke liv? [:)]
Vet du hva du skal få? jeg skal prøve å få lagt inn mage bilde og UL bilde i kveld?
om ditt bilde Irene er fra nå når du er i uke 18? For da er det ikke altså bare jeg føler meg liten i forhold til hvor langt inne i svanger skapet jeg er ;)
Hei. Jeg er gravid for 2. gang. Pappaen kjente liv i går for første gang. Jeg er i uke 19.4.
Kanskje ligger barnet mitt slik til at en lett kan kjenne sparkene utenifra.
I forrige svangerskap kjente pappan ikke liv før uke 23 eller no sånt.