tititt
Flørter med forumet
ORIGINAL: suprAnirac
Jeg har aldri brukt å ha på meg bodylotion. Synes det er ekkelt. (bruker solfaktor ja)
Ikke liker jeg slik krem i ansiktet eller.
I værtfall ikke slik brunkrem. Isj!
føler at huden blir stiv og ekkel.
Eneste kremene jeg evt. bruker er til henden (jobber i helsesektoeren, hyppig håndvask) og av til til tottelottene. (tåfisene)[:D]
Dere da? Flere som IKKE bruker dill-dall kremer her? [:D]
Er det lite femenint å bruke minimalt med sminke og kremer?
Jeg bruker krem på hendene og på armene pga tørr-eksem der. Ellers bruker jeg bodylotion om sommeren når jeg soler meg mye pga tørrhet. I ansiktet må jeg bruke krem daglig pga tørr tørr tørr hud! Mascara bruker jeg hver dag, men ikke noe annet. Til fest bruker jeg mascara,øyeskygge og lipgloss.
Synes ikke hvor mye/mange produkter man bruker sier noe om femininitet. Kankskje heller noe om hvor fornøyd man er med sitt eget utseende. Tror de som lesser på med mye sminke kanskje ikke er så veldig førnøyde med seg selv ?!? eller??
Jeg for min del, synes man er feminine hvis man tar vare på seg selvog kroppen sin, enten om det er med eller uten produkter!