Ubrukt favorittnavn?

Aiden og Nathaniel blei veldig fort nedstemt. Emilian sa jeg at jeg skulle ha, så det blei mellomnavn ♡ Jentene har jeg fått de navnene jeg ville. Tvillingene som kommer før sommeren er det verre med. Da har jeg tatt opp Aiden igjen, men blir fremdeles nedstemt Det er ei jente og en gutt, og syns det er veldig vanskelig nå..
 
Litt morsomt da. Theodor heter gutten min. Frida ønsker jeg,men det vil ikke mannen ha på babyen som nå er i magen.

Har også en jente som heter Maja.
 
Liker så godt Filippa! Ingen andre i familien som liker det.. Samme med Sakarias..
 
Emanuel
Olai
Ronja
Sina
Disse blir nok ikke brukt her, selv om jeg liker de veldig godt :-)
 
Matheo - jente første gagn så det er i teori en mulighet men mannen er ikke en fan av navnet så må kjempe for det om det blir gutt neste gang

Amelia - liker det godt, mannen ikke
Elisa

Og synes det er mange fine navn på L men blir litt likt jenta sitt navn da så de blir nok ikke aktuell
 
Sigrid og Johanne, syns de navnene er så fine, men mannen var ikke enig.
 
Jeg synes at Trude, Thea, Christian og Kristoffer er veldig fine navn men kan ikke bruke disse på grunn av nære venner og arbeid :shifty:
 
Jeremia og Aiden.
 
Eleah, Mathea, Matheo, Lucas, Luna :)
 
Back
Topp