topp 100 lista:)

Få og alt for enige. :p I tar føaske men ikke mme. Har brukt opp alt mm vi hadde i fryseren. Ikke er jeg så "drikkete" heller. ;)
 
Elsker å ta ei øl no og då :) blir eigentleg ikkje brisen, men eg blir litt lystigare av at ungane er lagt og eg har fred og ro :)
 
Kunne egentlig tenkt meg et glass vin, men jeg nøyer meg gjerne med brus ;) meeeen det har vi ikke :(
 
Jeg har champagne, musserende som ikke er champagne, whiskey, rødvin, sider, øl og kanskje en dert vodka :p Kom og få :)
 
Synes det er herlig å ta et glass og to for kos i ny og ne :)
 
Du må mase på mannen da vet du prinsessa. :p
 
Han kom jo med colaboks ... ;)
 
Åja. Annen tråd. :p
 
Det er veldig godt :D
 
Nå har jeg faktisk puppet, luftet hunden, satt på en klesvask, rydda i en eske, drukket te OG funnet frem sideren min :)
 
Du er flink! :D
 
Her har vi fått sendt kaffebesøket hjem litt før de hadde tenkt å dra, eksen har kommet seg bort i furtekroken sin og jeg har litt for mye kaffe innabords :p
 
Hvorfor bor han ikke i den nye leiligheten? Er den ubobar?
 
liker å trenge seg på..... har han ingne unnskyldning for å jobbe seint osv... tipper han sover til 12 i morgon :P
 
Du poster så fort S. Har du klonet deg selv?
 
Er på pc jeg også nå ,men liker å orientere meg i appen. :P
 
Back
Topp