hehe, hvordan er feelingen ang morgendagen da?God dag!
Jeg har vært og varma opp til morgendagens jobbstart, og har tilbragt noen timer sammen med en 3.klasse mens pappaen min passa Jenny. Tror de to hjemme kosa seg iallfall..![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
hehe, hvordan er feelingen ang morgendagen da?God dag!
Jeg har vært og varma opp til morgendagens jobbstart, og har tilbragt noen timer sammen med en 3.klasse mens pappaen min passa Jenny. Tror de to hjemme kosa seg iallfall..![]()
Gleder meg til å stå opp og kun tenke på å stelle/mate meg selv!hehe, hvordan er feelingen ang morgendagen da?
Hehe.. Store avgjørelser er ikke alltid like morro å ta. Du kan få komme hit og være dagmamma for Jenny??Uff..jeg som trodde at vi fortsatt venta på svar fra de kommunale barnehagene har allerede fått avslag. Fikk avslag fra den private, og trodde at de ikke var med i hovedopptaket, men de er visst det. Så da må jeg begynne å tenke på hva som blir den beste løsningen for oss med tanke på om jeg skal beholde jobben jeg har eller prøve å få meg jobb her i kommuna. Har 35 min reisevei og må betale parkering i tillegg, så det er nok mest økonomisk å forlate hotellivet. Jobber fra 14.30-22.00 en dag og fra 07.00-14.30 neste dag, så det blir jo lenge mellom hver gang jeg får se snuppa når jeg jobber slik. Liker ikke å ha ting så åpent for da må jeg ta store avgjørelser..hehe ;-)
Huffda, det var jo ikke bra da (den delen med barnehageplass altså)!Gleder meg til å stå opp og kun tenke på å stelle/mate meg selv!Kvier meg ikke det grann heldigvis. Jeg vet jo at hun har det som hånd i hanske hos pappaen sin, og jeg skal jo tilbringe masse alenetid sammen med henne til høsten igjen. (Fikk avslag på barnehageplass i dag..)
Hadde ikke forventa å få plass da, så avslaget ødela ingen planer heldigvis.Huffda, det var jo ikke bra da (den delen med barnehageplass altså)!
Synes du er tøff jeg da! For jeg gruer meg til å være borte fra snuppa hele dagen, selv om hun garantert får det bra sammen med pappan hjemme!![]()
![]()
![]()
![]()
Her så setter hun nå i å gråte hver gang pappan forlater et rom, mistenker det er fordi han er så mye borte fra henne...så ser ikke fram til det blir min tur å være borte fra henne hele tiden![]()
Nam!!I dag har jeg trent. Var så herlig!
Etterpå bakte jeg to brød. Delte de i to etter de var avkjølte og la tre av delene i frysen.
Etter middag var det turn. For tredje gang endte jeg opp med å ha med Daniel. Gikk helt fint det. Han koser seg i meitaien.
Så herlig!I dag har jeg trent. Var så herlig!
Etterpå bakte jeg to brød. Delte de i to etter de var avkjølte og la tre av delene i frysen.
Etter middag var det turn. For tredje gang endte jeg opp med å ha med Daniel. Gikk helt fint det. Han koser seg i meitaien.
Hehe.. Store avgjørelser er ikke alltid like morro å ta. Du kan få komme hit og være dagmamma for Jenny??![]()
Så herlig!
Jeg har bakt gnagekjeks...men de ble ikke harde nok daMEN utrolig gode som en slags bananscones til te, så spiser de selv i stedet
![]()
![]()
ÆSJ! Jeg merker på melkeproduksjonen at snuppa ikke spiser noe nevnverdig på natta lengreDen daler som bare det, har gått fra ca 200ml/pumping til max 150ml/pumping. Så nå rekker det kun til 3 melkemåltider om dagen til henne
![]()
Joda, det er greit nok men det rekker ikke til 4 melkemåltider om dagen OG grøtMen det er jo veldig bra det også
Du står skikkelig på med den pumpingen!
Men går det ikke, så går det ikke. Du gjør alt du kan, og det er mer enn bra nokJoda, det er greit nok men det rekker ikke til 4 melkemåltider om dagen OG grøt![]()
Har en tett melkekjertel kjenner jeg, la på varmepute før pumping nå og da løsna noe iallfall. De siste dagene har det bare kommet 60ml fra den puppen, nå kom det dobbelte ut!Men går det ikke, så går det ikke. Du gjør alt du kan, og det er mer enn bra nok![]()
Jeg merker det veldig godt jeg ogsåÆSJ! Jeg merker på melkeproduksjonen at snuppa ikke spiser noe nevnverdig på natta lengreDen daler som bare det, har gått fra ca 200ml/pumping til max 150ml/pumping. Så nå rekker det kun til 3 melkemåltider om dagen til henne
![]()
hadde hun villet spist annen mat hadde det jo ikke gjort noe, men det vil hun jo ikkeJeg merker det veldig godt jeg også
Sent from my HTC Sensation Z710e using BV Forum
hadde hun villet spist annen mat hadde det jo ikke gjort noe, men det vil hun jo ikke![]()
Og mme'en smaker så pyton så kan ikke lage den grøten hun liker på den
![]()