Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
For min del hjelper det å ligge flatt, og ta det helt med ro. Men ikke så enkelt det heller, mellom jobb og aktiviteter for de eldste barna .Hei alle sammen
Er det noen som har noe tips mot kvalme? Har hørt å spise lite men ofte, men imellom jobb og utpakking etter flytting så har det en tendens til å gå i glemmeboka. Så lurte på om noen hadde noen andre triks på lager![]()
Nei nå har jeg kveldsvakt ikveld også har jeg heldigvis nesten 2 uker ferieFor min del hjelper det å ligge flatt, og ta det helt med ro. Men ikke så enkelt det heller, mellom jobb og aktiviteter for de eldste barna .

Samboer kommer hjem fra 2uker på jobb imorra så da får jeg ihvertfall litt mere hjelp, så skal prøve å legge meg litt mere nedpå
Så prøver å spise ofte, slik at jeg slipper å gå å være uggen.