Tenker å bestille meg en i ca uke 12 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Tenkte å bestille til uke 9 sånn ca![]()
Vi kan jo håpe at de åpnes snart, men jeg har en følelse på at de private klinikkene holdes stengt en god stund til fremover. Muligens vi må vente helt til ordinær ultralydI hvilken uke bestiller dere og hvorfor? Jeg har lyst til å bestille, men usikker på mest gunstig tidspunkt. Lurer på å vente til 11-12 for å se mest mulig.

I hvilken uke bestiller dere og hvorfor? Jeg har lyst til å bestille, men usikker på mest gunstig tidspunkt. Lurer på å vente til 11-12 for å se mest mulig.
Men jeg er bare 4+3, så om jeg venter til uke 11-12, så har jeg håp om at de kanskje har åpnet noeVi kan jo håpe at de åpnes snart, men jeg har en følelse på at de private klinikkene holdes stengt en god stund til fremover. Muligens vi må vente helt til ordinær ultralyd![]()
blir skuffet om jeg må vente 
Nakkefolden hadde jeg glemt! Det er vel mest gunstig å sjekke i uke 12 eller så? Hvor langt er du på vei nå?Jeg tenkte også 11-12... for at da ser man mest mulig, større sjanse for at ting går greit etterpå og at de kan se på nakkefolden.
Nakkefolden hadde jeg glemt! Det er vel mest gunstig å sjekke i uke 12 eller så? Hvor langt er du på vei nå?
Ja, håper virkelig de åpner! Bare føler at de kanskje ikke gjør det da de sier at toppen av utbruddet kommer til å foregår i mai-måned en gang (hvis jeg husker riktig?). Skjønner deg kjempegodt! Har veldig lyst på tidlig ultralyd selv i uke 11/12.Men jeg er bare 4+3, så om jeg venter til uke 11-12, så har jeg håp om at de kanskje har åpnet noeblir skuffet om jeg må vente
![]()

Ja, håper virkelig de åpner! Bare føler at de kanskje ikke gjør det da de sier at toppen av utbruddet kommer til å foregår i mai-måned en gang (hvis jeg husker riktig?). Skjønner deg kjempegodt! Har veldig lyst på tidlig ultralyd selv i uke 11/12.![]()
Jeg er 6+5 i dag.Ah, stemmer det! Får bare se det an og krysse fingrene. Hvor langt er du på vei?
Jeg er bare 4+3, fant det ut når jeg var 3+2, så jeg er jo «såvidt» gravidrundt uke 12 jajeg er 6+2!
enn du?
