Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

15 januar1La oss lage en oversikt over når alle har termin, kommenter så legger jeg til i HI
1.januar
Elfa
2.januar
Synnøve.
3.januar
Julie
4.januar
Balderina
Lille solsikke
5.januar
Babyfever91
Marf91
7.januar
Balanse …
8.januar
Spirehybelen
9.januar
Elinesmile
10.januar
Aprilsol
L-40541678
Yrno
11.januar
Diamant1
Emerald
Kitti123
12.januar
Mangojenta
SKims
Nettiblix
15.januar
Kleinstemning
16.januar
Mammatil1jenteog1engel
17.januar
Førstegangsmamma2020
18.januar
Høsteple
MorT
19.januar
LilleSpire3
Chilli&spice



Hadde vært gøy jaHadde vært gøy å fått til som de andre termingruppene har, med alder på mor, barn i rekken og fødested. Orker du det TS?![]()
Da kan vi oppdatere herHadde vært gøy jaJeg orker, men er det da enklest å lage ny eller at alle oppdaterer her bare? For meg er det siste enklest
Enklest om alle legger inn info på nytt, så du bare kan lime det inn i oversikten?Ja, kjør!Da kan vi oppdatere herEnklest om alle legger inn info på nytt, så du bare kan lime det inn i oversikten?
F.eks.
Brukernavn - Alder - Barn - termin -fødested?

Eller! Enklest om termin kommer først eller sist så blir det mindre stress å fjerne midt i. Så Brukernavn - Alder - Barn - Fødested - TerminJa, kjør!![]()
Ja, der var du lurere enn megEller! Enklest om termin kommer først eller sist så blir det mindre stress å fjerne midt i. Så Brukernavn - Alder - Barn - Fødested - Termin

