Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Er det noen av dere som temper vær dag i rugeperioden ?..?.begynte sån smått her om dagen og den har stigi kraftig og synki kraftig som en jojo vær dag, skjønner ikke en dritt av dette:/
Tempet ikke selv, men er temmelig overbevist om at du bør legge dette på hyllen under forsøkene. Man tilfører store mengder hormoner, både før egguttak, ved egguttak og ikke minst i hele rugeperioden. Det medfører at man ikke får de hormonsvingningene kroppen normalt sett har (altså din kropps svingninger) da alt styres kunstig ved hjelp av medisiner. Det vil garantert også medføre at tempen ikke følger samme, naturlige kurve som man har uten alle medisinene i kroppen. Er ingen ekspert på selve tempingen, men kan en del om kroppens systemer ellers og hormonene. Ville derfor ikke tempet eller tenkt noe rundt dette i rugeperiodene (selvsagt heller ikke i perioden der egg skal produseres).
Satser på at du får en positiv test i enden her og lykke til videre med rugingen!