Sove gjennom natten?

Dere som har barn som sover lenge, får dere ikke skikkelig melkespreng??
Nå har min bare sovet gjennom natta to ganger, men våkner med sprekkeklare pupper som lekker gjennom ammeinnleggene. Magnolia sliter med å få tak på puppen siden den er hard, men vi får det til :) ikke fått mensen enda, håper den blir borte leeeeenge :)
 
Nå har ikke vesla sovet over 5 timer på natta på flere uker. Men den tida hun sov 8 timer i strekk våknet jeg flere ganger med murstein-pupper ja :p
 
Herregud så heldige dere er. Her er nattesøvnen fraværende føler jeg. Tar ikke natt før en gang mellom 00 og 01. Sovet da kanskje 2-3 timer i egen seng før han våkner. Pupp, og så må jeg enten prøve å legge han i to timer før jeg lykkes, eller så sover han oppå meg resten av natta. Skjønner ikke hvordan jeg skal få han til å sove lengre i slengen, og hvordan jeg får han til å legge seg tilbake i sin seng uten å måtte jobbe to timer for det.
Sniker fra april, men når ungen er 3 mnd kan du jo høre med hs om dere kan prøve velling? Det hjelpte på min minste bror som er 3 år nå :)
 
Dere som har barn som sover lenge, får dere ikke skikkelig melkespreng??

Med førstemann hadde jeg skikkelig spreng hvis det gikk så mange timer uten mating. Men nå med nr 2 hadde jeg bare skikkelig spreng med en gang melka kom. Men puppen er ganske full om morgenen og det hender jeg lekker litt :p Kan ikke si det virker som det har påvirket melkemengden, frøkna er fornøyd og legger bra på seg :) I dag sov hun til kl.6 før hun fikk mat :)
 
Back
Topp