Hvordan er det med matlysten til de søte små i varmen??
Leoh spiser som en hest
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hvordan er det med matlysten til de søte små i varmen??
Leoh spiser som en hesthaha men har måtte trappe ned på mme
![]()
Nei,det er ikke noe særlig![]()
Han syns det var gøy å klippes da
Koser dere i dag?
Skal dere ha wok til middag?
ÅhGodt matlysten er i orden da. Hva liker han aller best
?
DittoDårlig smak du har a![]()
Veldig rolig dag idag, og jeg har ikke vært utenfor dørahaha..
Skulle enten ha kyllingsalat eller wok..meeeen så kom pappa opp med "utepizza"! Så da måtte jeg jo spise det.. hahaha
Av middag (glass) så elsker han spaghetti bolognese og kjøttkaker i brun saus fra småfolk
men liker noen andre å
også spiser han en brødskive med leverpostei eller makrell i tomat på morgen, ca 1 time etter morgenflaska
ellers går det i grøt
Hva liker Oliver aller best av mat?

Det er deilig enkelte dager det! Vi har ikke gjort så fryktelig mye selv i dag såBle med en trilletur og et bad i plaskebassenget
Pizza er namnam detDet hadde jeg sagt ja takk til!
Ok
Veslegutt spiser grovbrød,men vil ikke ha noe påSpiser leverpostei fra fingeren
Ellers har han fått hjemmelaget syltetøy.
Av middager så vet han virkelig hva han vil ha!! Det går mye i hjemmelaget tomatsuppe. Ellers spiser han pasta med tomatsaus. Han spiser også bittelitt karbonadedeig,men vil ikke ha mye av det. Han foretrekker helst mat uten kjøtt enn så lenge. Han spiste litt lasagne med oss til middag.
Ellers er risgrøt en stor hit.
Så topp 3 her er uten tvil tomatsuppe,risgrøt og puppene mine![]()
Tok med meg jentene til en barnehage for å la dem leke litt før leggingvar ute i litt over en time mens Leoh sov..så fikk sambo sett en episode av Resurrection
Jeg har fått han hekta bare fordi jeg vil ha noen å se det sammen med.. hahaha..
Han fikk smake bittelitt på kalkunpølse som pappan hadde til lunsj, det så han ut til å like...Meeeen hvordan er det med pølse? Det er vel ikke så sunt???
Tenker i forhold til om han kan få mer altså,om jeg kan lage middager med det til han. Med spagetti til for eks. Mye salt i pølser??![]()
Kjekt med litt lek før leggetid da![]()
Åh, ikke hørt om...Hva type serie er det?
Er ikke helt inni den serieverden vi![]()
Haha fin topp 3 dethaha.. Leoh har ikke fått mye hjemmelaget egentlig.. men det er mest fordi at hans måltider går ikke i ett med jentene sitt (og da oss).. går seg vel til
![]()
Er nok ikke så næringsrikt.. men om du har det sammen med andre ting som du sier, pasta eller noen kokte grønnsaker og en saus..så gjør det vel ikke noe? Har ikke brydd med mye om aldersgrense etter at Liana begynte å like hjemmelaget mat![]()
Er en serie som går på tv Norge på torsdager.. det står drama serie, men jeg syns den er mer spennede og veldig forvirrendeog jeg liker godt filmer og serier som er forvirrende
Tror (altså tror) det er de samme som lagde serien Lost, om du kjenner til den? Er ikke sikker.. hehe..
Synnøve, gå inn på ny ebay tråd på generelt. På første innlegget er det en ole brumm drakt![]()
hehe, den var ganske søt!OhhI will!!