Skravletråd september

Samme her, men jeg glemmer alltid å lage :o skal lage nå med en gang

Her ordner jeg trakteren klar kvelden før. Første jeg gjør mens maten til snuppa ordnes er å slå den på. Elsker lukta av nytrukket kaffe :D
 
Jeg elskee også jul men sept er litt tidlug
Mamma elsket julen så mye da hun levde,å et år tente hun lysene på treet ute å hørte på julemusikk inne og bakte julebakst :')
 
Åh, lofoten er en rett og slett nydelig del av landet :)

Vokst opp på Senja, med eg meg og deg. Men etter å ha flytta litt rundt her oppe i landsdelen ble det fort lagt om litt :p åh, jeg liker så godt trøndersk. Og bergenser dialekta!
Trøndersk er finest ;)
 
Ja, det er nok det :)
Ja, skal ikke nekte han kos, gitt :D

Nei, synes det er så koselig når hun ligger i armene mine ser opp på meg og gliser stort :D da glemmer man fort hylskriken som var fem minutter før :p
 
Trenger tips jeg. Ikke peiling. Han elsker jakt, fiske og friluftsliv så mest sannsynlig det blir noe der. Verre med foreldre syns jeg som begynner å ha "alt"
Jeg har kjøpt ullundertøy til han de siste 3 årene, så må vel finne på noe annet i år! Syns det er vanskelig å handle til alle, de fleste har liksom "alt" og det de ønsker seg er utenfor min prisklasse.
 
Back
Topp