Ikke i bruk
Forumet er livet
Jeg forstår absolutt hva du mener, og vi i moderatorgruppen følger godt med på at det ikke blir slik i termingrupper.Nå kommer jeg nok til å høres litt kjip ut, men here goes.
Jeg forstår at poenget med skjult gruppe er at de som er mest aktive, og kanskje blir mest kjent og deler mest, kan få gjøre dette i en gruppe som ikke er åpen for alle. Og det er jo hyggelig, absolutt.
Men, jeg var i en slik gruppe en gang, under vi som prøver, og der var det virkelig ingen diskusjoner. Og hver gang noen skrev at man måtte få opp aktivteten i gruppen, så begynte man med ulike leker. Da har på en måte poenget med skjult gruppe blitt litt borte synes nå jeg, da en lek ikke akkurat er litt mer sensitive temaer. Selv prøvde jeg å starte flere tråder, men de aller fleste trådene fikk få kommentarer og så var de fleste aktive i åpne grupper.
Mulig jeg bare hadde dårlig erfaring fra den ene skjulte gruppen jeg ble med i, for i utgangspunktet synes jeg det er en god ide. Og det er nok kanskje også annerledes når man er i terminforum enn under prøvingen i seg selv.
Hmm, vet ikke om jeg drabbet av positiviteten her nå, det var absolutt ikke intensjonen altså, satser på at jeg får en bedre opplevelse med skjult gruppe nå, noe jeg tenker er annerledes i terminforum. Her har vi litt andre utfordringer og seriøsiteten slår vel inn over oss..
(håper ikke denne posten ble for kjip stemningsødelegger nå altså, føler litt at jeg legger halsen klar for hugg... :|)
Som oftest lager vi enda ett underforum for dere der dere kan ha leker (skal lage det til dere i dag faktisk), og på skjult pleier det i termingrupper å bli delt bilder og litt mer personlig ting. Mens på åpent skravles det fortsatt
Tror kanskje du bare har vært litt uheldig før, for på termingrupper er det litt anderledes