Gakkepus
Glad i forumet
Har du fått utslag på normal test, så kan du mest sannsynlig forvente å få utslag på digital 1-2Tenkte det samme isted! Og så tenkte jeg på den digitale jeg har.. For å utelukke tvilen. Men den må vente litt til. Eller..?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Har du fått utslag på normal test, så kan du mest sannsynlig forvente å få utslag på digital 1-2Tenkte det samme isted! Og så tenkte jeg på den digitale jeg har.. For å utelukke tvilen. Men den må vente litt til. Eller..?
Virkelig?? Der ble jeg litt nervøsHar du fått utslag på normal test, så kan du mest sannsynlig forvente å få utslag på digital 1-2

Ja, det er jo den der frykten..Japp, testen registrerer fra 25 mIU/ml, akkurat som vanlige tester gjør, men siden det er så hard og brutalt å få "ikke gravid" velger jeg personlig å avstå enn så lenge![]()
Wow for en fin økning i temp og den streken er råsaDenne dukket opp etter 1 minutt..
Vis vedlegget 464628
Og her er forresten tempen:
Vis vedlegget 464633

Min slo ut på super svak strek, men hadde ventet til i morgen kanskje.. Urinen kan jo være litt utvannet nå eller så kan du jo ta en ny MS så om streken kommer fint på den så ta en digitalTenkte det samme isted! Og så tenkte jeg på den digitale jeg har.. For å utelukke tvilen. Men den må vente litt til. Eller..?
Den ser lik ut, ja!Jeg tok digital i går, da så mine streker ganske lik ut som din på normal test på 25 mlU/ml. Jeg fikk gravid 1-2. Men forstår godt at det er vanskelig å ta den, du kan jo evt. ta en ny vanlig test senere i kveld, så kan du vurdere å ta den i morgen?
Her ser du min vanlige test fra i går, syns den ser ganske lik ut som din
Vis vedlegget 464635

MS er dååårlige for tiden. Men streken er GODT synlig!!Denne dukket opp etter 1 minutt..
Vis vedlegget 464628
Og her er forresten tempen:
Vis vedlegget 464633
Jaa!! Jeg får gjester straks. Så nå blir det ikke noe test før ikveld en gangMS er dååårlige for tiden. Men streken er GODT synlig!!
Jeg har kun vanlig. Venter til imorgen og ser an strekenHvis du har digital tidligtest ville jeg prøvd. Hvis det er vanlig, så er det vel litt hipp som happ om den slår ut![]()
Dette ser veldig lovende ut!!! Jeg ser streken uten å myseDenne dukket opp etter 1 minutt..
Vis vedlegget 464628
Og her er forresten tempen:
Vis vedlegget 464633
Krysser fingrene for enda sterkere strek på neste test 


Takk! Vi krysser alt!Dette ser veldig lovende ut!!! Jeg ser streken uten å myseKrysser fingrene for enda sterkere strek på neste test
![]()
Håper det er en skikkelig gravidstrek der i morgen!Jeg har kun vanlig. Venter til imorgen og ser an streken
Da ble det en ny en i kveld. Ganske lik den forrige. Men ikke sterkere. Det lover vel ikke noe bra? Gruer meg nesten til imorgen for å ta ny. Ble en lang runde igjen med disse testene.Vis vedlegget 464658
Ja, jeg tenkte å si det at den fra i kveld og den fra kl. 12 bør jo være like! Skal jo være en tydelig økning hver 2. dag!Som kan bety for din del at morgentiss er drittiss med tanke på den testen fra i morgesSynes forresten strekene fra kl 12 og nå ikveld er markant sterkere enn den tidlig imorges, og de foregående dagene. Det har jeg ikke tenkt på før nå. Tviholder på håpet mitt!
Skriver litt symptomer:
- Stølhet i magen, dog ikke like mye som i helgen.
- Fortsatt samme utflod.
- Hodepine.
- Grinetryne
vil tro du får utslag på digital med slike tester!