Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ikke testet disse enda selv https://www.apotek1.no/produkter/prefert-vaginal-gel-951808pNoen som har gode erfaringer?
Helst noe jeg får kjøpt på apoteket /butikk, må ha det denne uka![]()
Noen som har gode erfaringer?
Helst noe jeg får kjøpt på apoteket /butikk, må ha det denne uka![]()
De var stiv i prisen, men hvis det hjelper er det jo verdt detIkke testet disse enda selv https://www.apotek1.no/produkter/prefert-vaginal-gel-951808p
Den var ganske dyr ja, enig der. Fikk en prøve fra fertil.no. Fikk ikke med den man skal sette på tuppen så ikke fått testet enda.De var stiv i prisen, men hvis det hjelper er det jo verdt det![]()
Den var ganske dyr ja, enig der. Fikk en prøve fra fertil.no. Fikk ikke med den man skal sette på tuppen så ikke fått testet enda.
så kjøpte 2pk
er overbevist om at det er noe med miljøet nedi der som gjør at det ikke klaffer, så nå når vi se da Oi det var billig!! Lykke til!!Den var på tilbud til 100kr på Fertil.no da,de du linket tilså kjøpte 2pk
er overbevist om at det er noe med miljøet nedi der som gjør at det ikke klaffer, så nå når vi se da
![]()
TakkTakkI lige måde
![]()
Har nå bestilt meg Pre-fert, den som er linket til over her var på tilbud på Fertil.nohåper det kommer frem fort
![]()
Det liker jeg å høreJeg ble gravid på første forsøk med Prefert etter 6 mnd prøving.