Noen andre som har vært enda? Her var vi i dag, lurte litt på om når evt bivirkninger kommer etter den drikkevaksina om de fikk bivirkinger? Og hvilken bivirkninger hadde din lille?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Her har vært mye luft i magen i dag, mn han har i allefall fått den utDe kommer vel samme dag eller dagen etter, og kan vare opp til en uke. Her ble bare det vanlige forsterket - urolig, sutrere og luft i magen. Ikke noen store bivirkninger![]()
Her fikk lillegutt idag også, har slitt litt med magen fra før av men kanskje litt mer knip idag. Fikk samme beskjed som deg ang forsiktighet etterpåVår lillemann fikk idag. Helsesøster sa at det kan hende han er urolig idag, hvis han i det hele tatt blir påvirket av det. Har merket at han hadde litt mageknip på ettermiddagen og så bæsjet han mye. Fikk dere beskjed om å være meget forsiktig under bleieskift de neste 3 dager, helst bruke hansker og ha bleia i pose før det kastes i søpla og ikke være i kontakt med folk som har dårlig immunforsvar?
Vår lillemann fikk idag. Helsesøster sa at det kan hende han er urolig idag, hvis han i det hele tatt blir påvirket av det. Har merket at han hadde litt mageknip på ettermiddagen og så bæsjet han mye. Fikk dere beskjed om å være meget forsiktig under bleieskift de neste 3 dager, helst bruke hansker og ha bleia i pose før det kastes i søpla og ikke være i kontakt med folk som har dårlig immunforsvar?
Ja, er en liten sjans for smitte. Hs nevnte personer som har kreft, de som går på sterke medisiner mot leddgikt osv var utsatte. Alle burde får beskjed om at det kan være smittsomt.Hmm, fikk ikke beskjed om å være forsiktig med tanke på bleieskift osv:/ rart at ikke alle får samme beskjed isåfall... og dumt om det skulle være sjangs for smitte:/
Det står i det info hefte jeg fikk om vaksinerHmm, fikk ikke beskjed om å være forsiktig med tanke på bleieskift osv:/ rart at ikke alle får samme beskjed isåfall... og dumt om det skulle være sjangs for smitte:/
Vår lillemann fikk idag. Helsesøster sa at det kan hende han er urolig idag, hvis han i det hele tatt blir påvirket av det. Har merket at han hadde litt mageknip på ettermiddagen og så bæsjet han mye. Fikk dere beskjed om å være meget forsiktig under bleieskift de neste 3 dager, helst bruke hansker og ha bleia i pose før det kastes i søpla og ikke være i kontakt med folk som har dårlig immunforsvar?
Hvis jeg har skjønt det riktig; Fordi denne medisinen renser ut alle giftige stoffer og hvis man får det i seg kan man bli veldig dårlig. HS anbefalte oss å ikke besøke folk med dårlig immunforsvar heller.Fikk ingen slik beskjed. Og står heller ikke i infohefte eller noen sted jeg har lest om vaksina på nett. Hvorfor?
Hvis jeg har skjønt det riktig; Fordi denne medisinen renser ut alle giftige stoffer og hvis man får det i seg kan man bli veldig dårlig. HS anbefalte oss å ikke besøke folk med dårlig immunforsvar heller.
Vaksninen inneholder det viruset som de blir vaksinert mot, kan være smittsomt daHmm. Rart man ikke alle får samme beskjedvar uansett veldig påpasselig å ikke ha noen på besøk som var syke
eller dårlig immunforsvar. For å skåne begge
![]()