Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Bare et lite tips:
Ikke bruk kokefaste poteter og stavmikser om du skal lage potetmos til knøtte..... Det ble LIM!!!!! [8|]
Kanskje hadde jeg litt lite kokevann - men likevel.... [;)]
Helt enig, potetmos (også til voksne) er best av melne vinterpoteter (mandelpotet er min favoritt). Har prøvd å lage av nypoeter en gang, det ble også lim (selv uten stavmikser), ikke godt i det hele tatt.
tok potet, gulrøt, kålrot og litt leverpostei jeg i dag og det gikk ned på høykant!! Kokte grønnsakene og moset de med gaffel gjennom ei sil/døsslag og det ble supert. Hadde i litt av kokevannet og ble helt passelig tykt og ikke lim i heletatt.