A-40513978
Blir kjent med forumet
19+3 vil jeg være da ifølge menstermin
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Takk, hos meg ligger henvisningen som "time tildelt", men i det brevet jeg fikk står det kun om samtale med jordmor mtp at noen er redd for fødsler osv (jeg hadde det tøft forrige gang)..Så i terminlista at du også tilhører Kalnes. Jordmor informerte meg om at de var trege til å tildele timer, men at om jeg ikke hadde hørt noe i midten av august så skulle jeg ta kontakt selv (termin 29.01). Hos meg ligger henvisningen som ventende på helsenorge![]()

Det er det som er så rart, jeg er henvist og fått time his jordmor der, med ingen time for OUL. Ringer de i morgen, tenker jegÅh så rart. Da er du kanskje ikke henvist i det hele tatt. Kanskje du kan ringe sykehuset direkte og høre, eller spørre jordmoren du var hos om hun kan henvis deg? Hvis ikke så skal fastlegene kunne gjøre det.

Skjønner, da ville jeg ringt å hørtTakk, hos meg ligger henvisningen som "time tildelt", men i det brevet jeg fikk står det kun om samtale med jordmor mtp at noen er redd for fødsler osv (jeg hadde det tøft forrige gang)..
Merkelige greier. Skal ringe de i morgen og høre.
Ah forstår! Så merkelig da.. håper du får svar og hjelp i morgen!Det er det som er så rart, jeg er henvist og fått time his jordmor der, med ingen time for OUL. Ringer de i morgen, tenker jeg![]()
fikk time i begynnelsen av september, da er jeg 20+2.. hadde heller ingen TUL fra det offentlige, som sagt, så synes at jeg blir fulgt opp ganske dårlig 

Ikke braHar ringt Kalnes nå, de glemte meg heltfikk time i begynnelsen av september, da er jeg 20+2.. hadde heller ingen TUL fra det offentlige, som sagt, så synes at jeg blir fulgt opp ganske dårlig
Kanskje det er jeg som bare er hormonell og overreagerer![]()

Dersom de finner ut på ul at det er for tidlig for å få tatt alle mål så får du bare ny time. Bonus ultralydJeg skal 7.aug og er da 17+6 etter at ny termin ble satt etter sist TUL. Er 17+6 for tidlig mtp at det skal være uke 18/19?
Det høres ikke bra ut! Hørte du med de angående TUL også? Alle har vel rett til både TUL og UL nå, om jeg husker riktig. Jeg tror jeg ville tatt en telefon til for å presset de litt til en TUL tidligere også. Hvis noe mot formodning skulle være galt så må det jo fanges opp så tidlig som mulig. Du overreagerer absolutt ikke, helt utrolig at de kan glemme å sette opp time til deg.Har ringt Kalnes nå, de glemte meg heltfikk time i begynnelsen av september, da er jeg 20+2.. hadde heller ingen TUL fra det offentlige, som sagt, så synes at jeg blir fulgt opp ganske dårlig
Kanskje det er jeg som bare er hormonell og overreagerer![]()
Flere sykehus har gitt beskjed om at de ikke har kapasitet til å tilbu TUL til kvinner under 35 år i sommer. Desverre. Det burde absolutt ikke være sånn, men det er sånn det er nå desverre.Det høres ikke bra ut! Hørte du med de angående TUL også? Alle har vel rett til både TUL og UL nå, om jeg husker riktig. Jeg tror jeg ville tatt en telefon til for å presset de litt til en TUL tidligere også. Hvis noe mot formodning skulle være galt så må det jo fanges opp så tidlig som mulig. Du overreagerer absolutt ikke, helt utrolig at de kan glemme å sette opp time til deg.
Ja åkai, det hadde ikke gjort meg noeDersom de finner ut på ul at det er for tidlig for å få tatt alle mål så får du bare ny time. Bonus ultralyd![]()

Nei, det er derfor det er bedre å få time for tidlig enn for sentJa åkai, det hadde ikke gjort meg noe![]()
![]()