Oss testetøser imellom

Nå skal ovitrelle være ute av kroppen, det er 10 dager siden sprøyte ble satt og negativ test i går.
Er ikke dagens på 8dpo litt sterkere enn gårsdagen?
Har en elendig lånetlf så bildet måtte redigeres.
Hva tenker dere andre? Jeg har i det minste fått litt håp.
IMG_0073.JPG
 
Nå skal ovitrelle være ute av kroppen, det er 10 dager siden sprøyte ble satt og negativ test i går.
Er ikke dagens på 8dpo litt sterkere enn gårsdagen?
Har en elendig lånetlf så bildet måtte redigeres.
Hva tenker dere andre? Jeg har i det minste fått litt håp.Vis vedlegget 252207
Synes den ser litt sterkere ut ja [emoji4]
 
Håper det blir sterkere strek!
Men hva gjør du her? Du skal jo være på september å kose deg [emoji4] (var også på september)
Vet, husker deg.
Sliter med å tro på det enda og trives innom prøverne
 
Er det kanskje en antydning til skygge på den? Er noen timer siden jeg tok den da :angelic: så den er jo ugyldig, men aldri fått skygge på de før.
Snapchat-1352361556.jpg
 
Men er lenge til ikm, så tar en neste uke en gang, bare for å være sikker på at det ikke er noe .. kaaan jo hende eg produserer hcg sent!
 
Ikke eg heller .. da kan eg være med på den festen ikveld vertfall.. kan hende vi ikke traff 100% på el eller noe sånt .. [emoji55]
Ja det kan du nok :-) og om du er gravid er det så tidlig at du ikke deler noe med den enda. Så litt alkohol vil nok ikke gjøre noen skade. Sa legen til meg iallefall :-)
 
Back
Topp