Lykke til!!Nedtelling til uke 347 dager igjen
![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lykke til!!Nedtelling til uke 347 dager igjen
![]()
Spennende!Har siden igår kveld hatt tegningsblødning, så noe er på gang ihvertfall og da kan d bli ks ila de neste dagene. I morgen er d storebror sin 15 årsdag og d forundrer meg ikke om han kommer da!
![]()
Skulle fått navnet Lurifax han her, så mye luring som han er!Spennende!![]()
Hehe ja det hadde sikkert ikke vært så dumtSkulle fått navnet Lurifax han her, så mye luring som han er!![]()
Ja,har hele tiden sagt at jeg tror han kommer ila helga her og må si jeg er spent på om jeg har rettSpennende helga da![]()
Ja, vi får se om magefølelsen har rettJa,har hele tiden sagt at jeg tror han kommer ila helga her og må si jeg er spent på om jeg har rett(ikke at d er ønskelig)
Forskjellen er at de trenger mere hjelp ,som for eks enten å ligge i kuvøse eller med cpap den første tiden. Og man får ikke ha de på rom sammen med deg grunnet d naturlig nok. Var på sykehuset ca en mnd me første og 15 dager med nr to,men d var nok også fordi vi da bodde langt unna sykehuset (2,5time). Hvis han kommer nå,og han klarer seg fint får vi dra hjem etter ca ei uke og da blir d hjemme sykehus, dvs at d kommer en barnepleier to ganger i uka for å veie å sjekke at han går godt nok opp i vekt,bor nå fem min unna sykehuset heldigvisBare av ren nysgjerrighet: Hvordan er det å få et barn i uke 33? Hvilke utfordringer er det? Er det lungene som er det største problemet? Hvor lenge var du på sykehuset med de forrige?
Takk for utfyllende svarForskjellen er at de trenger mere hjelp ,som for eks enten å ligge i kuvøse eller med cpap den første tiden. Og man får ikke ha de på rom sammen med deg grunnet d naturlig nok. Var på sykehuset ca en mnd me første og 15 dager med nr to,men d var nok også fordi vi da bodde langt unna sykehuset (2,5time). Hvis han kommer nå,og han klarer seg fint får vi dra hjem etter ca ei uke og da blir d hjemme sykehus, dvs at d kommer en barnepleier to ganger i uka for å veie å sjekke at han går godt nok opp i vekt,bor nå fem min unna sykehuset heldigvis![]()
Hvordan ble natten?Ligger med rier og har fått smertestillende og sovepille slik at jeg forhåpentligvis kan sove litt i natt før ks i morgen. Hvis riene tar seg opp så blir d ks i natt. Nå ligger jeg og mannen i hver vår seng og spiller wordfeud(å nei,jeg jukser ikke!) ønsker alle ei fin natt❤
Oj, masse lykke tilLigger med rier og har fått smertestillende og sovepille slik at jeg forhåpentligvis kan sove litt i natt før ks i morgen. Hvis riene tar seg opp så blir d ks i natt. Nå ligger jeg og mannen i hver vår seng og spiller wordfeud(å nei,jeg jukser ikke!) ønsker alle ei fin natt❤