Jeg er med. Kan godt prøve meg som krigleder, men det er helt nytt for meg så blir litt å sette seg inn i 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Så snill du erJeg er med. Kan godt prøve meg som krigleder, men det er helt nytt for meg så blir litt å sette seg inn i![]()
Får ta å gå gjennom forrige slankekrig og bruke maler derfraSå snill du erOm du trenger bistand så kan jeg stille opp altså
![]()
Ja. Du må bare si ifra! Ja. Er litt å sette seg inn i. Blir bare svimmel jeg ser prosentregning jegFår ta å gå gjennom forrige slankekrig og bruke maler derfraBra du vil hjelpe
![]()
Prosentkalkulator på nett er en fin tingJa. Du må bare si ifra! Ja. Er litt å sette seg inn i. Blir bare svimmel jeg ser prosentregning jeg![]()
Det velger jeg ikke å tro! Du må da få lov til å være med du også.. Mener å huske at jeg leste en leder som måtte trekke seg pga sykdom. Så mener rimelig sikkert at det skal gå fintProsentkalkulator på nett er en fin ting![]()
Men om jeg er krigsleder betyr det at jeg ikke kan delta selv??
Vil jo være med jeg ogsåDet velger jeg ikke å tro! Du må da få lov til å være med du også.. Mener å huske at jeg leste en leder som måtte trekke seg pga sykdom. Så mener rimelig sikkert at det skal gå fintAhh. Det store internettet. En løsning for alt
![]()
Fant denne.Prosentkalkulator på nett er en fin ting![]()
Men om jeg er krigsleder betyr det at jeg ikke kan delta selv??
Aner ikke jegVil jo være med jeg ogsåMen er det jeg som deler inn i lag, legger ut resultat og utfordringer? Blir mye det her
![]()
5 kg her ogsåSupert! Eg må gå ned fem kg, så litt er det jo![]()
Vil jo være med jeg ogsåMen er det jeg som deler inn i lag, legger ut resultat og utfordringer? Blir mye det her
![]()
Om vi skal starte allerede denne måneden burde jeg vel bare lage en påmelingstråd med det samme og be om vekt og bmi?Du kan være med selv jaog hvis du lurer på noe kan du bare spørre. Kan godt hjelpe til, men har vært krigleder de forje krigene. Så håpte eg fikk en frirunde denne
men hjelpe til er ingen problem. Måtte trekke meg på slutten av forje krig pga mye sykdom hos ungene. Når vi har delt inn i lag tidligere har vi laga til lag etter bmi. Så når folk melder seg på oppgir de vekt og bmi. Men kan godt hjelpe deg med det når det kommer så langt
![]()
Jaaa. Hadde vært opp til meg skulle vi startet mandat. Hihi. Så klarOm vi skal starte allerede denne måneden burde jeg vel bare lage en påmelingstråd med det samme og be om vekt og bmi?![]()
Så på sist krig at start var fredagerJaaa. Hadde vært opp til meg skulle vi startet mandat. Hihi. Så klar![]()
Om vi skal starte allerede denne måneden burde jeg vel bare lage en påmelingstråd med det samme og be om vekt og bmi?![]()
OkeiDet e nok det beste. Og sette en dato. F.eks start dag 30 des. Da keverer alle inn vekta om mårningen. Og så e da i gang. Men påmeld frist må være uka før. tar litt tid å lage lagene![]()
OkeiTakk for hjelp
Ivrig etter å komme i gang. Tror du start 23. blir for tidlig?