Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
spent om vi bestemmer oss før babyen er født eller om det tar litt tid etter fødselen Skal ikke vite kjønn, og har en avtale med mannen om at hvis det blir gutt får han bestemme navn, og hvis det blir jente får jeg bestemme navn!Ikke fundert så mye på det enda. Jeg føler jeg må se babyen først
![]()
Jeg har hatt ett jentenavn siden jeg var 11år gammel, og det er Maja [emoji5] så hvis det blir jente så skal hun hete det [emoji7] (samboer har dessverre ikke noe å si på det[emoji23])
Skulle det derimot bli gutt er jeg litt mer usikker, men både Mio og Matheo ligger høyt på lista [emoji5]
Såå fine navn! Vi har lik smak![]()
For eksempel Birk hvis det blir gutt.Har hatt liste på mobilen i flere år med jente - og guttenavn. Liker litt utradisjonelle eller norrøne navn jeg daFor eksempel Birk hvis det blir gutt.
Hvis det blir gutt så sliter vi. Var bare såvidt vi klarte å bli enige om førstemannJente blir lettere og jeg har ett favorittnavn som jeg tror samboer også liker
![]()