Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jo, derfor jeg spør fordi jeg har hatt noen skikkelig dårlige dager den siste uka.. Har vært mye uggen og hatt dårligere dager, men vært spart for det verste. I dag brakk jeg meg for 1.gang dette svangerskapet..6-9 var forferdelige! Så er det egentlig bare snakk om 4 uker, men de føltes som en evighet. Fortsatt uggen og litt kvalm innimellom, men mye bedre (10+3 i dag). Hvordan går det med deg, @Tulipan?
Håper ikke det betyr at det nå blir verre før det blir bedre igjen. 8+4 i dag
Men har bedt om hjelp denne gangen, fått Postafen som eg trur tar litt brodden av det. Gjekk ned 2,5 på ei veke, spydde til det kom berre opp blod og magesyre liksom.. Stakkars deg, høres grusomt ut!!Snart uke 9 her. Ikke vært ute av huset på 3 uker omtrent.I går knakk jeg helt sammen. Lå i senga hele dagen. Det må bli bedre snart. Kjenner de mørke tankene komme..Tanken på at det skal være sånn flere uker til er uutholdelig. Ingenting hjelper. Bruker postafen.
det kommer bedre tider, heldigvis!!Snart uke 9 her. Ikke vært ute av huset på 3 uker omtrent.I går knakk jeg helt sammen. Lå i senga hele dagen. Det må bli bedre snart. Kjenner de mørke tankene komme..Tanken på at det skal være sånn flere uker til er uutholdelig. Ingenting hjelper. Bruker postafen.
Hjelper postafen? Føler med degSnart uke 9 her. Ikke vært ute av huset på 3 uker omtrent.I går knakk jeg helt sammen. Lå i senga hele dagen. Det må bli bedre snart. Kjenner de mørke tankene komme..Tanken på at det skal være sånn flere uker til er uutholdelig. Ingenting hjelper. Bruker postafen.
Jeg bruker Zofran og har god effekt av det, men er livredd for å ta de pga fare for leppe/ganespalte... Så piner meg gjennom de fleste timene uten 
