Flere som har nådd og snart når 37+0, og sikkert kjenner på litt modningstegn! Har du kjent noen?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Aner ikke hva modningstegn er jeg![]()
Alle snakker om sånne murringer. Murringer i korsrygg har jeg hørt om, og mensmurring osv - men. skjønner ikke hva folk mener når de snakker om denne murringen jeg jeg.Det sies jo at både nedpress og murringer er modningstegn. Samt økt slim og gjerne litt blod, iforbindelse med slimproppen.
Og maserier.
Men tja, har alt det. Ikke noe tegn til fødsel her enda...må vente i 20 dager til![]()
Alle snakker om sånne murringer. Murringer i korsrygg har jeg hørt om, og mensmurring og alt sånt. Skjønner ikke hva folk mener når du snakker om murring jeg.![]()
Har aldri hatt noe ubehag, smerter eller kjent forvarsel før jeg får mensen. Jeg er bare helt vanlig, også plutselig er det blod i trusa. Så blør det litt i noen dager, også blør det ikke lengre. Kjenner ikke en eneste følelse i forhold til mensen, hverken fysisk eller psykiskJeg fikk murringer i rompe og korsrygg, det startet som lette menskramper-ish og ble sterkere og sterkere. Ikke som kynnere, men takvis menskramper som ikke kjentes ut som at det hadde noe med magen og gjøre og ikke strammet magen seg heller
Jeg er fryktelig dårlig til å forklare![]()
Har aldri hatt noe ubehag, smerter eller kjent forvarsel før jeg får mensen. Jeg er bare helt vanlig, også plutselig er det blod i trusa. Så blør det litt i noen dager, også blør det ikke lengre. Kjenner ikke en eneste følelse i forhold til mensen, hverken fysisk eller psykisk
Okej, så man kjenner at noe "tar tak" - men magen strammes IKKE?![]()
Hvordan vet man første gangen om man har maserier som dere kaller det, eller skikkelige rier da? Kan de finne ut det med en telefon til føden på noe vis? Er såååå lite keen på bomtur inn. TRO at NÅ skjer det - også neeeeeiiiiii bare maserier også blir man sendt hjem igjen i to uker liksom..
Da har jeg opplevd det også, men litt tidlig enda.Det sies jo at både nedpress og murringer er modningstegn. Samt økt slim og gjerne litt blod, iforbindelse med slimproppen.
Og maserier.
Men tja, har alt det. Ikke noe tegn til fødsel her enda...må vente i 20 dager til![]()
Det kan skje detHvordan vet man første gangen om man har maserier som dere kaller det, eller skikkelige rier da? Kan de finne ut det med en telefon til føden på noe vis? Er såååå lite keen på bomtur inn. TRO at NÅ skjer det - også neeeeeiiiiii bare maserier også blir man sendt hjem igjen i to uker liksom..