min tur til ul

Rockerfruen

Flørter med forumet
Da er det 1 time til jeg skal på ultralyd. Er veldig nervøs for om alt ser bra ut. Men det blir godt å se om det ser normalt ut. Bekreftet at jeg er så langt på vei som jeg tror. Og ikke minst se at hjertet slår .
 
Så fantastisk deilig med en ett lite bankende hjerte:-)
 
Gratulerer :) Også må vi jo få se bilde :)
 
Gratulere så mye:) så kjekt og høre om folk som det går bra med:) hehe, men kan jeg spørre hvordan formen din har vært? har du kjent du var gravid me masse kvalme eller hvordan går det? kanskje det er håp for meg, kjenner lite og ingeting:)
 
Gratulerer så mye med bankende hjerte :D
 
Jeg har vært mindre kvalm i dette svangerskapet. Men det hender jeg er litt små kvalm. Merker mest at jeg er gravid på trøttheten og arbeidslysten (har helst ikke lyst til noen ting). Også bekken smerter om nettene jeg ikke hadde før jeg ble gravid nå.
Får vist ikke til å legge inn bilde fra mobilen jeg...
 
Back
Topp