Middag i dag?

Pulled pork i wraps med salat, salsa, rømme og gaucamole. Jeg eeeeelsker guacamole!!
 
Fiskekaker, potetmos og raspede gulrøtter. Spiste halv porsjon for å unngå masse sure oppstøt, skal spise resten nå snart.
 
Idag blir det kylling var varmedisken til meny, med ris og Bretagne saus :) deilig å gjøre det lettvint avogtil
 
Adam sier vi skal ha sprøbakt torsk med karamelliserte gulrøtter, potetmos og eggesmør[emoji7][emoji7][emoji7]
 
Brødskiver med kokt egg
 
Hadde planer om hjemmelagd fiskegrateng, men fisken var så som så idag så tror det blir skinkegrateng isteden for. Med salat ved siden av. Ungene har hver sin etter skole aktivitet + at eldstejenta også har volleyballkamp så vi må ha noe som kan lages ferdig på forhånd siden ettermiddagen blir hektisk.
Imorgen blir det fredagspizza :)
 
Her ble det løvbiff med pommes frites og ovnsbakte tomater idag [emoji4]
 
Idag blir det chicken tandoori med nanbrød og salat til[emoji3][emoji847]
 
Nå står mannen på kjøkkenet og lager biff til oss, med poteter og dampede grønnsaker. Elsker å bli bortskjemt [emoji16]
 
Frosen pizza.
Salg på meny. [emoji14]
 
Indisk kyllingsuppe med karri, ingefær og chili (trines matblogg) servert med heimelaga focaccia og fullkornsris!! Nydelig god :)

Hatt fri i dag og då orkar eg som regel å lage litt skikkelige middagar...
reknar med halsbrannen snart gjer seg gjeldande....:wtf:
 
Idag skal vi ha karbonader i pitabrød og salat til[emoji3]
 
Var på middagsbesøk i går og fikk fårikål :)
Idag blir det blomkålsuppe og baguetter :)
 
Pølser, kålrotstappe og potet
 
Back
Topp