Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg og mannen skal ha sushi! Lille skal ha fisk og grønnsaker![]()
Sushi nami nami send megJeg og mannen skal ha sushi! Lille skal ha fisk og grønnsaker![]()
De såg gode ut. Send meg oppskriftOmbestemte meg - lillegutt får grøtlapper med skinke
![]()
De såg gode ut. Send meg oppskrift
Takk kan man ha annan kjøtt i den?1 porsjon grøt (brukte nestle 8 mnd+), 1 egg og løvtynn hamburgerrygg i små biter. Røres sammen og stekes på lav temperatur m/litt smør til overflaten er såpass fast at de kan snus, så steker du dem ferdig.
1 porsjon grøt = 1 dl vann og ca 30 gram grøtpulver.
Takk kan man ha annan kjøtt i den?
Aha oki takk . Skall prøva på de en Dag.Ja, det vil jeg tro? Kan egentlig putte hva du vil i dem, eks. paprika, løk etc. Må bare være mer røre enn ingredienser slik at den setter seg sammen under steking og ikke bare blir som eggerøre![]()
Vi prøver det av og til. Men når dei store ungane er hos faren 2-4 dagar i veka, blir det som regel til at vi berre et eit mellommåltid med knøttet når han et middag, og så blir det pizza eller ostesmørbrød eller noko lettvindt på oss når han er i seng...Er det noen her som planlegger middager for hele uken, eller tar dere dag for dag? Syns det er sååå vanskelig å komme på hva vi skal ha [emoji14] Det beste er også når lille kan spise det samme som oss![]()
Er det noen her som planlegger middager for hele uken, eller tar dere dag for dag? Syns det er sååå vanskelig å komme på hva vi skal haDet beste er også når lille kan spise det samme som oss
![]()
Vi prøver å planlegge hele uka, hverdagene i det minste. Da blir det som oftest sunnere og rimeligere middager, og som oftest babyvennlig. Har alltids noe i fryseren hun kan få hvis det ikke er det da.
Hvordan er denne uka da? Vi prøver også å handle inn for hele uka, men denne uka var jeg helt tom for ideer og giddalaus, så da ble det sushi![]()