Betalte halv pris med Ikea Family medlemskap... Tror tilbudet er enda så løp å kjøp!Det er den jeg og har sett påOgså er det den sengen vi skal ha og
![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Betalte halv pris med Ikea Family medlemskap... Tror tilbudet er enda så løp å kjøp!Det er den jeg og har sett påOgså er det den sengen vi skal ha og
![]()
Hmm, hørtest fristende ut!Betalte halv pris med Ikea Family medlemskap... Tror tilbudet er enda så løp å kjøp!![]()
Fant ut at økotex er for tekstiler og certepur er for skumgummien![]()
Sikkert fornuftigJa stemmer det!
Nei jeg synes også at det var en hel overkommelig pris! vi skal ha sånn seng som du kan ta av den ene sprinkel siden og sette på sengehest, så da blir den jo brukt noen år også! kan nesten spare den til barnebarna kommer![]()
Jeg har også jysk sin gold F40. Virker som en veldig god madrass , og dyr er den jo ikkeDyna høres kjempe ut! somregel så lenge det stå 5%fjær så betyr det null%, men man kan jo aldri vite om en stk fjær har forvillet seg med!Bæreevnen er også utrolig høy så det er en godt isolerende dyne
Jeg liker ikke at madrassene på ikea ikker er markedsført med om de er helse/miljø sertifisert. ikke alle som bryr seg om dette men jeg liker å vite at madrassen ikke innholder giftige stoffer eller er laget på samlebånd i kina for 1 kr i timen!
Men uten om det ser det ut så en helt grei madrass! hehe.. jeg mener ikke å disse ikea på noe måte. Jeg elsker ikea!
Personlig har jeg kjøpt jysk sin Gold F40 som har de kvalitetene jeg nevnte i stad, den er merket og har 25 års garanti! ikke at dette trengs, men gir i allefall meg en slags betryggelse at det er skikkelig vare![]()
Ja minst toAlle anbefalingene og tipsene gjør enn nok bare mer forvirret enn klokHvor mange tynne overmadrasser har man bruk for? 2 sånn at man kan bytte når den andre er til vask?
![]()
Lammeskinn puster, ville ha hatt tisselaken under overmadrass for det er så klamt å sove på tisselakenBra at madrassen er godkjent og ikke for myk og slikt selvsagt. Men har dette med at den puster og lignende noe å si hvis det blir lagt lammeskinn og tisselaken over feks? Spør fordi jeg ikke vet altså.![]()
Okei, sånn ja.Lammeskinn puster, ville ha hatt tisselaken under overmadrass for det er så klamt å sove på tisselaken
<3 29.12.14 <3
Jeg kan det ikke jeg heller, hehe. Men ser for meg at det er "løsningen", kan være god madrass, overmadrass og dyne gjør at man ikke trenger lammeskinn i sengen? Aner ikke.. Helt blåst på dette herOkei, sånn ja.Så madrass nederst, så tisselaken, så overmadrass, laken, og lammeskinn? :O Hjelp, kjenner jeg ikke kan dette her!