Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Så godt at alt var i orden med den ene prøvaRingte sykehuset nå. Prøven fra livmorhalsen var normal har ikke tegn til HPV.
Prøven fra livmorslimhinnen har de ikke fått svar på enda.
Hun jeg snakket med nevnt påsken som en grunn til at det ikke var komt svar på pipelleprøven fra livmorslimhinnen.
Vondt å gå å vente på svar. Samtidig som jeg er redd for svaret nå som det har tatt så lang tid.
Så godt at alt var i orden med den ene prøvaTrodde at de ville kontakte deg fort om det skulle vise seg å være noe. Men det er kanskje graden osv som avgjør. Håper på bare gode resultater
![]()
Uff, skjønner deg veldig godt..Mange tunge tanker i dag. Kom meg i det minste ut og gå.
Nærmer seg 2 år siden SA og ingen antydning til positive tester siden da.
Redd det ikke blir barn på oss, iallefall ikke egne barn.
Nå får TR bare komme så jeg kan legge denne PP bak meg. Mai blir det ikke mye action her i gården så tror jeg tar en mnd. pause om jeg klarer det. Temping blir jeg nok å holde frem med. men prøver å ta en pause her fra.
Det er gøy å se alle positive tester her inne, men samtidig er det vondt at det aldri blir vår tur![]()




