Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari



Jeg tenkte å kjøpe en digital for å få den 3+ følelsen.Tok min siste test i går og fikk 3+! Små gleder![]()
Men må vel vente minst to uker jeg da. 

1-åringen sov til kl 6 i egen seng!![]()

Det har skjedd kanskje 5 ganger i hele hans liv, og det er SÅ godt med noen timer uavbrutt søvn. Angrer nesten på at jeg la meg så sent, hadde jeg lagt meg kl 22 kunne jeg fått 8 timer for første gang på 1,5 år!Det hadde jeg jublet for også![]()


Det har skjedd kanskje 5 ganger i hele hans liv, og det er SÅ godt med noen timer uavbrutt søvn. Angrer nesten på at jeg la meg så sent, hadde jeg lagt meg kl 22 kunne jeg fått 8 timer for første gang på 1,5 år!
Akkurat samme her!Jeg kjenner følelsen min er 1 år og 9 mnd og kanskje sovet hele natta 10 ganger, som regel kommer han opp i senga til meg mellom 24 og 02
Akkurat samme her!
regner med at nestemann også skal oppi senga.
Haha, har også tenkt tanken. "Hvis vi flytter, så får vi bare kjøpe den største senga de har!"En dag, eller natt, skal jeg ta mot til meg og heller sitte med han til han sovner igjen, ellers får vi bare bygge ut til dobbelt dobbeltseng så det blir plass til alleregner med at nestemann også skal oppi senga.
![]()

Så enigJeg er så takknemlig for at jeg får oppleve dette en gang til <3
