Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Er det ikke medlem 1 mnd? Jeg meldte meg inn 4.des og trodde jeg måtte vente til 4.januar før jeg meldte meg inn i skjult gruppe9 + 0
Og 2 dager til jeg har vært medlem i 4 uker - og kan melde meg inn i skjult gruppe + en mann som lager vafler til meg kvelden før jeg starter på jobb igjen![]()

Er det ikke medlem 1 mnd? Jeg meldte meg inn 4.des og trodde jeg måtte vente til 4.januar før jeg meldte meg inn i skjult gruppe![]()
Men da er det jo i så tilfelle 5 dager igjen.Lett å tenke sånnJo, det er det kanskje. I mitt hodet så tenkte jeg 4 uker = 1 månedMen da er det jo i så tilfelle 5 dager igjen.
Jubler for tilgang til skjult![]()


... skulle likt å se han med døgnkontinuerlig kvalme og oppkast i ukesvis bare "bite det i seg.." 


). Nå har jeg bestemt meg for å senke skuldrene og ha troen på at dette skal gå bra (dvs ingen flere ultralyder på en stund, haha!). Gleder meg til å dele nyheten med foreldrene våre! 

Jubler for endelig helg etter en kort jobbuke![]()