Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Han var med forrige svangerskapet når han var hjemme fra nordsjøen regner med han blir med i dette også så lenge han kan men er ute når jeg skal på første time, men fant hjertelyden med doppler her hjemme før han reiste ut
Her har far aldri vært med og kommer ikke til å være med denne gangen heller. Er ikke så viktig for han og jeg syns det er deilig å kunne gå alene å snakke med jm
Han var med på en kontroll i forrige svangerskap, og vi fant ut at det egentlig var helt unødvendig. Men han kan gjerne bli med om han plutselig skulle få lyst. Oul blir han uansett med på.
Han var med på en kontroll når vi skulle ha første,da vi skulle snakke om fødsel. Ellers så har han ikje blitt med. Men på ultralyd har han vert med alle gangene
Han var med noen ganger forrige svangerskap, og vært med på ultralydene tidligere i dette svangerskapet. Også skal han på OUL. Men resten tror jeg at jeg vil klare selv fram til fødselen. Da får han trø til igjen.