m og mj Forumet er livet Novemberlykke 2015 10 Jun 2015 #21 Min skal være med på oul og håper på å få han med på 3d ul som jeg skal bestille. Ellers går jeg alene til alle kontroller.
Min skal være med på oul og håper på å få han med på 3d ul som jeg skal bestille. Ellers går jeg alene til alle kontroller.
annelimathea Gravid med nr.1 <3 10 Jun 2015 #22 Min mann har vært med på legekontroll og hos jordmor i uke 12 så skal han såklart være med på oul og på neste jordmor time den 24.juni
Min mann har vært med på legekontroll og hos jordmor i uke 12 så skal han såklart være med på oul og på neste jordmor time den 24.juni
Muffe:) Forelsket i forumet Novemberlykke 2015 11 Jun 2015 #23 Min mann skal m t JM godt å ha m mannen på sånne ting♡ Vi skal t JM på mandag for første gang
sjasmi Forelsket i forumet 11 Jun 2015 #24 Mannen var med på en go del med første barnet. Nå blir d kun på oul og selve fødselen.