Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jordbærene man får kjøpt i butikken smaker endelig ORDENTLIG JORDBÆR! Stakkars bankkontoen min framover.
Har dere noe dere gleder dere til å begynne å spise nå som sommersesongen straks er i gang?
Driscoll's var merket jeg spiste i dag! Kjøpt på coop ettellerannetHva? Er det sant?!Hvor kommer de fra? Jeg har hatt lyst på skikkelig gode jordbær sååå lenge nå, men de som har vært i butikken til nå har smakt surt eller nesten ingenting
![]()
Du er ikke den eneste. Det går ca 1 kurv hver dag herJordbærene man får kjøpt i butikken smaker endelig ORDENTLIG JORDBÆR! Stakkars bankkontoen min framover.
Har dere noe dere gleder dere til å begynne å spise nå som sommersesongen straks er i gang?


Fantastisk om jordbærene endelig begynner å smake som jordbær. Og tenk når de norske kommer a. Aaah!Melon og ananas går det mye i her ogsåDu er ikke den eneste. Det går ca 1 kurv hver dag her
Kjøper også en del meloner.
Trur jeg har blitt fruktaner![]()
Kanskje det er fruktaner man har blitt ja, haha!SWEET, argumenterer lett med det om det kommen er diskusjon om at bærene er dyreEtter at jordmor mente at man helst skulle spise bær fremfor frukt, kommer jeg til å bruke det som unnskyldning for å bruke hinsides mye penger på bær fremover (jeg liker egentlig bær vel så mye som frukt, men det er jo så dyrt, så kjøper ikke så mye av det)Fantastisk om jordbærene endelig begynner å smake som jordbær. Og tenk når de norske kommer a. Aaah!

Jaaa, moreller!!Jeg gleder meg til moreller kommer i butikkene igjen! Vannmelon har jeg levd på de siste ukene, men syns flere av vannmelonene jeg har kjøpt frem til nå har smakt mindre enn de burde. Håper de får mer smak frem mot sommeren![]()
Er ca. annenhver vannmelon som smaker godt nå, føler jeg - men de er heldigvis ikke så dyre, så synse det er mer innafor enn om jordbærene smaker vann!
Men det blir vel seinere på sommeren, noen som husker når det pleier å komme? Kunne forøvrig ønske jeg var like glad i frukt som dere andre her, bortsett fra banan er det kun en og annen frukt i blant som går ned fordi jeg føler jeg må, aldri vært noe glad i det.Hvis det er en trøst så spiser jeg liiiiiiite frukt. Men jordbær og melon går bra, og mørkerøde epler i julenNorske bringebærMen det blir vel seinere på sommeren, noen som husker når det pleier å komme? Kunne forøvrig ønske jeg var like glad i frukt som dere andre her, bortsett fra banan er det kun en og annen frukt i blant som går ned fordi jeg føler jeg må, aldri vært noe glad i det.
Ja, de tror jeg er mer sånn på høysommeren, kanskje fra midten av juli? Føler de avløser den beste jordbærsesongen.Norske bringebærMen det blir vel seinere på sommeren, noen som husker når det pleier å komme? Kunne forøvrig ønske jeg var like glad i frukt som dere andre her, bortsett fra banan er det kun en og annen frukt i blant som går ned fordi jeg føler jeg må, aldri vært noe glad i det.