Er det flere enn meg, eller? Jeg gleder meg så mye at jeg holder på å sprekke
Litt fordi jeg elsker jul, men også fordi jeg tror nervøsiteten vil ha sluppet taket litt mer da.
Hvor tidlig er det innafor å pynte? Og er det noen som har tips til gode julefilmer å se på netflix eller HBO, for å få tida til å gå bittelitt fortere?

Litt fordi jeg elsker jul, men også fordi jeg tror nervøsiteten vil ha sluppet taket litt mer da.Hvor tidlig er det innafor å pynte? Og er det noen som har tips til gode julefilmer å se på netflix eller HBO, for å få tida til å gå bittelitt fortere?

Elsker jul! Jeg synes ikke Netflix og HBO har de beste julefilmene, men hvis du derimot skaffer deg Disney+, så har de alle go’bitene
Men annen type julepynt tenker jeg vi setter litt opp fra 1.desember
Neste helg skal vi bake pepperkaker!

hadde første pinnakjøttmiddag idag
NAM! Trur aldri pinnakjøtt har smakt så godt 
Synes vi fortjener litt ekstra lang juletid etter dette merkelige året, med mye dugnadsarbeid! Sambo har sagt det er altfor tidlig, men nå begynner jeg å vaske ned, og pynte etter det. Klarer ikke vente lengre!! 
Juletreet blir utsatt litt!
Har allerede bakt pepperkaker vi skal pynte senere og de skal henge på juletre 
