Introduksjon

Jente 28 fra Sandnes. Har ei frøken på snatt 3 år :)
 
37 år, fra Hedmark, har to fra før
 
Nesten skummelt å skrive. Men er 21 år, bor i Sogn og fjordane, har en gutt på 2 fra før av med en annen mann, samboers første barn som er i magen. :)
 
29 år, bosatt i Buskerud og fant ut i dag at jeg er gravid med en etterlengtet nr. 3 :) Har to gutter fra før på 6 og 8 år, blir 7 og 9 før lille kommer. Skummelt å starte på nytt med baby men er ingenting annet vi vil heller ;) Minsten har et stort ønske om å bli storebror og eldste maser om å få en lillesøster så nå får vi se hva vi kan oppfylle... Termin er 19.1.
 
37, fra Oslo. 4 graviditet. Ingen barn. Denne gangen kmr de (n).
Fryseforsøk med to embryoer.
 
31 år ung, har en jente på 2.5år... Bor i Nittedal, Akershus...
Foreløpig termin 21 jsnuar
 
Last edited:
25 år, Nordland, ingen barn fra før, gravid uten foster til uke 11 i januar 2014.
Er 4+6 uka på vei idag <3
 
28 år, Haugesund og venter barn nummer to. Hadde en sa i mars, så dette gikk litt fortere enn vi hadde trodd. Håper denne spiren holder seg fast.
 
Hei Da melder jeg meg inn her også☺️! Er 25, har en gutt på 1,5 år fra før, foreløpig termin er 13/1☺️
 
Jeg er 26 år og jeg og sambo har en gutt fra før som ble 1 år forrige mnd :) Dette er vår andre graviditet, og vi bor i buskerud :)
 
Back
Topp