Krösa Maja
Forumet er livet
Null! 
Elsker å shoppe, så her shoppes det for det som er til overs
Elsker å shoppe, så her shoppes det for det som er til overs
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Det du sparer er jo overskuddet da, sparing er ikke en utgiftUnødvendige utgifter også? For jeg bruker opp det jeg har. Sparer månedlig den dagen lønna kommer og etter at penger er fordelt ulike kontoer går resten til forbruk. Har nok, og blir litt uvel av å tenke på sløseriet.
Gjør vel på en måte det, men ikke hver mnd vi gjør det. Og det er forsåvidt ikke en fast utgift hellerAlle, betyr alle, betyr vel også oppussing?
Fast utgift er det ikke, men hun sa jo ALLE utgifter?Gjør vel på en måte det, men ikke hver mnd vi gjør det. Og det er forsåvidt ikke en fast utgift heller![]()
Hmm.. Ja.. Men det forsvinner inn i dragsuget samme dag som alt det andre. Ble et for vanskelig spm..Det du sparer er jo overskuddet da, sparing er ikke en utgift