IKM uke 13 & 14

Ja, jeg leste det. Så sjekket jeg de andre lutealfasene mine på klokka hva body battery viste da, men det viste ikke noe annerledes selv om det er økt mengde da også. Men kanskje det er ekstra ekstra økt mengde med progesteron nå og gir utslag på klokka :O Tenkte å klare å vente med testing til over helga, men tror ikke jeg vil klare det nå :)
Da har jeg troen på at det er et godt tegn :love2 Hvilken DPO er du igjen?
 
Flo er også helt på bærtur?
 

Vedlegg

  • IMG_8031.png
    IMG_8031.png
    1,3 MB · Visninger: 15
To ny test nå nettopp og skyggen ser faktisk ut som en svak rosa strek. Fortsatt ikke kamera vennlig, men prøver igjen om noen timer. :) tenk om dette faktisk går? 5 uker siden SA og kanskje positiv test igjen... det blir noen nervepirrende og spennende timer/dager/uker fremmover.
 
Premom vil ha meg til å ta graviditetstest 10 dpo? Er det vanlig? :laughing002
I de svangerskapende jeg har hatt som har vært vellykket, så har jeg fått positiv 9 dpo. Så go for it :)
 
Så gøy med flere som begynner å få streker og skygger som forhåpentligvis blir sterkere! Dere som er 7-10 dpo - hva slags symptomer har dere, om noen? Noe uvanlig? :joyful:

6 dpo her og våknet med sikkelig kjip temp drop, blæh! Men sov dårlig og tok temp 40 min tidligere enn vanlig…så håper det bare er det og det går opp igjen i morgen

IMG_9832.png
 
Back
Topp