Hvor lenge

Hannus

Elsker forumet
Januarskatter 2015
Hadde dere vondt i underlivet etter fødselen? Jeg klarer fortsatt ikke gå normalt, og begynner å bli rimelig lei av at det aldri slutter å gjøre vondt..
 
Hadde dere vondt i underlivet etter fødselen? Jeg klarer fortsatt ikke gå normalt, og begynner å bli rimelig lei av at det aldri slutter å gjøre vondt..
Tok ca 13-15 dager før jeg kunne sitte og gå sånn någenlunde normalt..
Har ei ganske stor rift som måtte sys bla..
 
Tok bare et par dager det, da?! Sydde jeg og, men klarte å sitte normalt, og gå normalt etter et par dager bare.. Ikke hatt vondt siden, annet enn at det kjennes ut som jeg har en tampong mellom beina.. Men det er noe annet :P
 
Her er det 8 dager siden fødsel, måtte klippe og sy litt, men ikke voldsomme greiene. Likevel gjør det dritvondt.. Mamma måtte kjøpe spesialpute til meg til 500 kr fordi jeg ikke klarer å sitte rett på. Det både svir og verker non stop, blir gal..
 
Jeg ble sydd 2 pyntesting, men gikk/satt og følte meg bra allerede dagen etter..:) fikk baby rett før midnatt:)
 
Back
Topp